Poledans Kursu Bursa – Bursa Pole Dans Fiyatları

0
249
Poledans Kursu Bursa Fiyatları
Poledans Kursu Bursa Fiyatları

Poledans Kursu Bursa Bursa Pole Dans Fiyatları konusunda fiyatı sizlerin bu dans stilini öğrenmeniz için Pole Dans Kursu Bursa, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım Bursa Pole dans kursu fiyatları, Bursa Pole dans , Pole dans kursu BursaBursa Pole dans , Pole dans direk dansı  Pole Dans Kursu Bursa | Direk Dansı Pole Dans Studio. Pole Dans Kursu,Pole Dans Kursları, Bursa Pole Dansı yapılmaktadır.

Poledans Kursu Bursa

Poledans, direk dansı olarak yaygınlaşmıştır. Dansı akrobasiyle birleştirerek dikey bir direğin etrafında yapılan performans sanatıdır. Yakın döneme kadar striptiz dansı olarak bilinse de alternatif bir fitnes dalıdır. Çünkü pole güç, koordinasyon ve ciddi esneklik gerektirir. Poledans tırmanışlar, ters duruşlar gerektirdiği için, merkez kaslarınızın çok güçlü olmalıdır. Disiplinli ve ciddi bir eğitim almak gerektirmektedir.

Bursa Pole Dans Fiyatları

Anavatanı Avusturya olan Vals, resmi baloların açılış dansı olarak bilinir. Valsin hem hareketleri, hemde müziği çok hareketlidir. Figürleri güçlü olan vals için büyük salonlar gerekmektedir. Mazurka; Polonyalıların milli dansıdır. Ve 19.yüzyılda salonlarda moda olmuştur. 1.Dünya savaşından sonra İspanyollar tarafından yayılan Tango, kıvrak ölçülü hareketleriyle orkestraların programlarında yerini alır.

Vals ile birlikte klasik danslar arasında yerini alır. Küba dansları arasında yer alan cha cha sosyal latin Amerika danslarının en popüleridir. Cha cha dansı coşkun ritmiyle, göz alıcı hareketleriyle tüm dansçıların rağbet edip zevk alacağı bir eğlence sunar. Brezilyadan dünyaya yayılan Samba dansının kökeni Afrikalı kölelere dayanmaktadır. Kadın ve erkek farklı, beraber ama dokunmadan dans ederler. Kadınların ayak topuğu üzerinde dönerek, kalça ve omuzları kıvırarak, bütün vücudu harekete geçiren bir dans türüdür.

Poledans Kursu Bursa
Poledans Kursu Bursa

Büyükorhan Poledans Kursu

Gemlik Poledans Kursu

Gürsu Poledans Kursu

Harmancık Poledans Kursu

İnegöl Poledans Kursu

İznik Poledans Kursu

Karacabey Poledans Kursu

Keles Poledans Kursu

Kestel Poledans Kursu

Mudanya Poledans Kursu

Mustafakemalpaşa Poledans Kursu

Nilüfer Poledans Kursu

Orhaneli Poledans Kursu

Orhangazi Poledans Kursu

Osmangazi Poledans Kursu

Yenişehir Poledans Kursu

Yıldırım Poledans Kursu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here