Poledans Kursu Küçükçekmece – Küçükçekmece Pole Dans Fiyatları

2
142
Poledans Kursu Küçükçekmece Fiyatları

Poledans Kursu Küçükçekmece Küçükçekmece Pole Dans Fiyatları konusunda fiyatı sizlerin bu dans stilini öğrenmeniz için Pole Dans Kursu Küçükçekmece, Atakent, Halkalı, Küçükçekmece, Sefaköy, ikitelli Küçükçekmece Pole dans kursu fiyatları, Küçükçekmece Pole dans , Pole dans kursu KüçükçekmeceKüçükçekmece Pole dans , Pole dans direk dansı  Pole Dans Kursu Küçükçekmece | Direk Dansı Pole Dans Studio. Pole Dans Kursu,Pole Dans Kursları, Küçükçekmece Pole Dansı yapılmaktadır

Poledans Kursu Küçükçekmece

İstanbul’da tüm bayanların sağlıklı bir şekilde kilo vermeleri ve dans öğrenmeleri için açılmış olan Pole dans kursunda, pole borusu etrafında dans edilmektedir. Bu dans düz bir boruya el veya ayaklarla sarılarak yapılır. Pole dansında amaç boruya sarılarak şık hareketler oluşturmak ve izleyenlerin beğenisini kazanmaktır. Pole dansı eğlenceli bir danstır. Bu dansta kıyafet olarak şort ve tshirt giyilebilir. Topuklu ayakkabı giymek şart değildir.

Küçükçekmece Pole Fitness Kursu

Pole dans tercih eden bayanlar, zayıflamak istedikleri takdirde pole fitness imkanından da yararlanabiliyorlar. Pole fitness daha çok spor yapmaya benziyor. Dans kursunda pole borularının yettiği oranda kursiyer alınıyor. Pole borusunun etrafında yapılan bu dans ile tüm vücut çalışmış oluyor.

Küçükçekmece Pole Dans Fiyatları

Bayanlar için büyük bir ayrıcalık olan bu dans, İstanbul’da ikamet eden bayanların beğenisini kazanıyor. Pole Dans kursunda, kurs olmadığı saatlerde de pratik çalışmaları yapılabiliyor. Ayrıca pole dansı için kurs yetkilileri kampanyalı fiyat ayrıcalığı sunarak, tüm bayanlar için oldukça hoş ortamlar hazırlıyor.

Poledans Kursu Küçükçekmece
Poledans Kursu Küçükçekmece

Atakent Poledans Kursu

Halkalı Poledans Kursu

Küçükçekmece Poledans Kursu

Sefaköy Poledans Kursu

İkitelli Poledans Kursu

2 YORUMLAR

  1. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun Poledans Kursu Küçükçekmece – Küçükçekmece Pole Dans Fiyatları 18:44:47 te okudum.

  2. Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım Poledans Kursu Küçükçekmece – Küçükçekmece Pole Dans Fiyatları 19:06:41 te okudum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here