Poledans Kursu Şirinevler – Şirinevler Pole Dans Fiyatları

0
76
Pole Dans Kursu Şirinevler
Pole Dans Kursu Şirinevler

Poledans Kursu Şirinevler Şirinevler Pole Dans Fiyatları konusunda fiyatı sizlerin bu dans stilini öğrenmeniz için Pole Dans Kursu Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı,  Şirinevler, Yenibosna Şirinevler Pole dans kursu fiyatları, Şirinevler Pole dans , Pole dans kursu ŞirinevlerBahçelievler Pole dans , Pole dans direk dansı  Pole Dans Kursu Şirinevler | Direk Dansı Pole Dans Studio. Pole Dans Kursu,Pole Dans Kursları, Şirinevler Pole Dansı yapılmaktadır.

Pole Dans Kursu Şirinevler

İstanbul Şirinevler’ de pole dans ve pole fitness eğitimi veren pole dans kursu, ilk açılış amacı erkeklere yönelik olsa da kadın- erkek birçok üyesiyle Şirinevler halkına hizmet veriyor. Pole borusu ile yapılan dans için rahat kıyafetler giyilmesi gerekiyor. Kısa şort ve tişört en ideal kıyafetlerdir. Burdaki amaç vücudun pole borusu ile temas etmesini sağlamaktır.

Şirinevler Pole Dans Kursu

İşinde uzman pole dans eğitmenleri ile 12 kişilik kurlar düzenleyen pole dans kursu, her bir kursiyeri ile ayrı ayrı ilgilenerek hizmet veriyor. 12 pole borusunun bulunduğu dersliklerde, ders olmadığı zamanlar egzersiz ve pratikler için imkanı da sunuyor.

Pole Dans Kursu Şirinevler fiyatları
Pole Dans Kursu Şirinevler fiyatları

Bahçelievler Pole Dans Kursu

Pole dansı, her kilodan insan tarafından yapılabilir. İlk kurları kolaylıkla öğrenilebilen pole dansının ilerleyen eğitimlerini desteklemek için pole fitness eğitimi de veriliyor.

Pole Dans İle Kilo Verip Esneklik Kazanmak Mümkün

Dans ederek vücudu şekillendirmek ve kilo vermek için oldukça ideal olan pole dansı bütün vücut kaslarını çalıştırabilmekte. Akrobatik hareketler içeren dansla vücudu esnetmek ve şekillendirmek mümkün. İlk 30 dakikası ısınma kalan 30 dakikası da dans ile geçen ders saati boyunca yaklaşık 1500 kalori harcanmaktadır. Böylece dans ederek kilo vermeyi sağlıyor. Hızlı yağ yakımı sağlayan pole dans, özellikle yan karın yağlarını kısa sürede eriterek simitlerden kurtulmayı sağlıyor.

Bunları da Okumalısın  Pole Dans Fiyatları

Bahçelievler Poledans Kursu

Cumhuriyet Poledans Kursu

Çobançeşme Poledans Kursu

Fevziçakmak Poledans Kursu

Hürriyet Poledans Kursu

Kocasinan Poledans Kursu

Siyavuşpaşa Poledans Kursu

Soğanlı Poledans Kursu

Şirinevler Poledans Kursu

Yenibosna Poledans Kursu

Bir önceki yazımız olan Poledans Kursu Çeşme – Çeşme Pole Dans Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:3/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here