Rinoplasti Ameliyatı Nedir? Rinoplasti Hakkında Merak Edilenler

0
81
Rinoplasti
Rinoplasti

Her yıl dünyada yarım milyon insan burun ameliyatı ameliyatı yapıyor. Ülkemizde bilinmeyen ve son derece popüler olanı hakkında en çok merak edilen yanlış rinoplasti kulağı, burun ve boğaz-baş ve boyun cerrahisi uzmanı Dr. Emre İlhan sordu. Rinoplasti düştükten sonra burunda, değil mi?

Rinoplasti Ameliyatı Nedir

Görüşme sırasında en sık sorulan sorulardan biri, hastalarımın burun ameliyatından sonra düşecek olmasıdır? ”. Buradaki amaç, burun arkasındaki çökmelerin düşmesidir. Burun burnu, septumun kıkırdağından çıkarılır ve 20 yıllık nazal cerrahi girişimden sonra yatak parçalarını taşıyan aşırı miktarda giderilir. Günümüzde ‘yapısal rinoplasti’ ameliyatı sonrası burun komplikasyonları ile bu tür bir yöntem görülmektedir. Bu yöntemi hastalarıma açıklarken bir örnek vereceğim: nasıl yapılırsa, bir bina inşa edilirken, bina, mühendislik ve Fiziği taşıyacak olan kolon ve kirişler, eğer gerçekleştirilirse

belirli bir gücün hesaplarıyla nasıl yapılır? Var olan yapıları korurken burun burnu ve bu yapıları güçlendiriyoruz.

Amacımız, modern rinoplasti kavramını oluştururken ve korurken güçlü, dengeli ve doğal burun, uzun süreli çökmelerde ve burun kurvatürlerinde oluşmamasına ek olarak.

Kozmetik burun ameliyatı solunum problemleri çekecek?

Daha önce de belirtildiği gibi, ‘bir burnun sağlıklı olduğu ilk şartlar sağlıklı’. Etrafında mutlaka ‘estetik burun cerrahisi burun tıkanıklığı arttı ama yine de nefes almak zorunda kaldım’ diyen insanlar var. Bu hastaları ve meslektaşlarımı sık sık görüyoruz. Burunda burun tıkanıklığı, bu hastaların büyük çoğunluğunu atlayarak daha önce burnun dış görünümünü değiştirmek için bir prosedür yaratır sadece bir parça, daha önce, eğer, tıkanıklık yokluğunda, aşırı kıkırdak çıkarma ameliyatı sonucu Burun burnu burun nefes alırken yan duvarlardaki yan duvarlardaki zayıflık ve çökme meydana geldi. Bu hastalar genellikle bu sorunu çözer, ikinci bir prosedür gereklidir.

Ancak, bu genişleme olmamalıdır. Bugün, Uygulanan ‘yapısal rinoplasti’ kavramı, hem nazal hem de nazal olmayan rahatsızlıkları olan solunum açısından değerlendirilmiştir. Böylece burun kemiği, kıkırdak eğrilikleri, burun dışına burun tıkanıklığı, çukurlar, burun ucuna zarar verir, burun, yan duvar şeklindeki kusurlar gibi çatılar ve aynı operasyonda oluşur. Zayıflıkları düzeltmek. Burun dış yapısı, burun tıkanıklığı şikayetleri ile başvuran hastalarımın nefes almak için bana geldiği, burnumu öneriyorum.

Böylece, burnun hem iç hem de dışını tek bir ameliyatla düzeltebiliyoruz. Böylece, daha iyi nefes almak için bir burun kazanmış olan hasta, hem estetik açıdan uyumlu hem de sağlığı iyileştirir, dengeli bir burun ile elde edilen görünüşü iyileştirir. Böylece burun kemiği, kıkırdak eğrilikleri, burun dışına burun tıkanıklığı, çukurlar, burun ucuna zarar verir, burun, yan duvar şeklindeki kusurlar gibi çatılar ve aynı operasyonda oluşur.

Zayıflıkları düzeltmek. Burun dış yapısı, burun tıkanıklığı şikayetleri ile başvuran hastalarımın nefes almak için bana geldiği, burnumu öneriyorum. Böylece, burnun hem iç hem de dışını tek bir ameliyatla düzeltebiliyoruz. Böylece, daha iyi nefes almak için bir burun kazanmış olan hasta, hem estetik açıdan uyumlu hem de sağlığı iyileştirir, dengeli bir burun ile elde edilen görünüşü iyileştirir. Böylece burun kemiği, kıkırdak eğrilikleri, burun dışına burun tıkanıklığı, çukurlar, burun ucuna zarar verir, burun, yan duvar şeklindeki kusurlar gibi çatılar ve aynı operasyonda oluşur. Zayıflıkları düzeltmek.

Burun dış yapısı, burun tıkanıklığı şikayetleri ile başvuran hastalarımın nefes almak için bana geldiği, burnumu öneriyorum. Böylece, burnun hem iç hem de dışını tek bir ameliyatla düzeltebiliyoruz. Böylece, daha iyi nefes almak için bir burun kazanmış olan hasta, hem estetik açıdan uyumlu hem de sağlığı iyileştirir, dengeli bir burun ile elde edilen görünüşü iyileştirir. Çatı gibi yan duvar şeklindeki kusurların ortasında ve aynı operasyonda zayıflıkları gideriyoruz.

Burun dış yapısı, burun tıkanıklığı şikayetleri ile başvuran hastalarımın nefes almak için bana geldiği, burnumu öneriyorum. Böylece, burnun hem iç hem de dışını tek bir ameliyatla düzeltebiliyoruz. Böylece, daha iyi nefes almak için bir burun kazanmış olan hasta, hem estetik açıdan uyumlu hem de sağlığı iyileştirir, dengeli bir burun ile elde edilen görünüşü iyileştirir. Çatı gibi yan duvar şeklindeki kusurların ortasında ve aynı operasyonda zayıflıkları gideriyoruz.

Burun dış yapısı, burun tıkanıklığı şikayetleri ile başvuran hastalarımın nefes almak için bana geldiği, burnumu öneriyorum. Böylece, burnun hem iç hem de dışını tek bir ameliyatla düzeltebiliyoruz. Böylece, daha iyi nefes almak için bir burun kazanmış olan hasta, hem estetik açıdan uyumlu hem de sağlığı iyileştirir, dengeli bir burun ile elde edilen görünüşü iyileştirir.

– SAĞLIKLI sadece burnunuzun içi, sadece dışarıda değil, düzeltilmeli –

Burun ameliyatı sonrası ağrı çeker miyim?

Rinoplasti halkı arasında ağrılı bir ameliyat olmasa da bu ameliyatı çok acı verici bulmaktadır. Ameliyattan sonra, hastaların büyük çoğunluğu ağrı tariflemez. Çok nadiren, genellikle hafif ağrı kesiciler ağrı ve tingle çok iyi cevap verme tarzındadırlar.

Burun ameliyatı sonra şişlik olacak mı?

Burun estetiği burun estetiği burun estetiği burun estetiği ile burun estetiğinden çok keskin bir aletle kesiliyor. Bu süre zarfında göz çevresindeki çürüme ve şişlik, dokular arasında sızıntıya neden olur. Bu, hastadan hastaya değişir, ancak genellikle 3. gün azalır. Bu durum travmatik operasyon ve anestezi cerrahı, hastaya özel düşük tansiyonu en aza indirgenmiştir. Anestezi sırasındaki düşük tansiyon, anestezi ameliyatları, benim ve benim hastalarımdan çok yoğun şişlik, morarma ile sık sık karşılaşıyorum.

burun işi başarısız Çözüm: ‘Yapısal rinoplastiburun ameliyatı, bir veya daha fazla olan burun şeklinizi daha da ilerlemesine rağmen ilerlemenize rağmen, sizi rahatsız etmeyin, burun tıkanıklığı daha iyi veya daha kötü ise umutsuzluğa kapılmayın.

Günümüzde kozmetik cerrahi ve yüz estetik cerrahisindeki gelişmelerden sonra bile, yapısal olarak çok yakın olan kötü burunlar yapılabilmektedir.burun ameliyatından sonra mutsuz geçemezsiniz, umutsuzsunuz ya da korkmayın. İyi eğitilmiş rinoplasti cerrahı, güçlü, fonksiyonel ve estetik yolların seçimi ile yapısal ve sanatsal yön kavramını benimsemiş, aynı zamanda burnunuz düzeltilebilmektedir. Kulak, burun ve boğaz-baş-boyun cerrahisi uzmanı Dr. Emre İlhan, yapısal burun estetiği ile burun yeniden yapılanma yöntemiyle yeniden yapılandırılmıştır…
Rinoplasti psikolojisi

Emre ilhan-op., ‘Burnumdan bir iş çıkarırsınız, bu da doğal bir yüz hastalığına yakalanırken, aynı zamanda burun tıkanıklığından kurtulmak için de ideal burundan kurtulmak ister. Burn cerrahisi yapan doktorun hasta için en iyisini istediğine inanıyorum. Ancak sonuç her zaman doktorun istediği ve hasta olduğu gibi olmayabilir. En sık gözlenen durum, özellikle ameliyatı geçirmiş hastalarda ameliyat geçirmiş hastalarda kötü sonuç vermesi, sonuç olarak ameliyatın sonucu kötü olacağını düşündüğü, estetik açıdan kötü olduğu ve burun buruna yaşayacağı kabul.

Hastalarımın çoğunda belirtilen bir nokta, burun ameliyatı başarısız olduktan sonra eskiden daha çirkin burunlardır. Bu ameliyatta, ameliyatın yarısı veya ameliyatı sonrasında kemik ve kıkırdak dokusunun aşırı çıkarılması sonucu burnunuz içindeki dengenin bozulmasıdır.

Rinoplasti yüz bileşimi ile uyumsuz olmamalıdır, burun dengesi olmalıdır. Böylece, burun arkası, yüz, karşı karşıya olduğu uç, parçalar birbiriyle uyumlu olmalıdır. Burun kendisi burnunda olmayan bir yüzün diğer kısımlarıyla dengede değildir. Eğer revizyon operasyonları denilen hastaların yapılması gerekiyorsa bu yazı tam olarak karşılanamazsa. Revizyon rinoplasti ameliyatları çok kısaltılmış burunlarda uzatılabilir, burun da bu kısmın arkasında kazınmışsa, hasta kıkırdak ile doldurulabiliyorsa burun kıkırdaktan çıkarılırsa kalkikligin ucunun ucu ucu azaltılabilir. ‘ diyor.

İlhan ve yüzü birbirinden farklı olduğu için herkesin yüzü tam anlamıyla kişiye özel rinoplasti oranlarını uyarlamak için yapılması gereken bir ameliyattır ve iş planlaması şunları ifade etti:

‘revizyon burun cerrahisi her hastanın ihtiyacını çok farklı ve ayırt edici bir şekilde içerebilir. Bu kişiye özel, kişisel bir yaklaşım, ele alınacak bir yaklaşım, hastanın şikayetlerine göre operasyon planı ve yüzünüzün genel dengesi, kişi özel olarak yapılmalıdır. Gastrik bypass cerrahisi, dünyadaki en zor ameliyatlardan biridir. Cerrahın grafik çalışması sırasında mide baypas prosedürleri ve burnun burun şeklinin ameliyatı ve nefesle kombine edilmesi, tek seansta problemlerin yanı sıra problemleri de çözmelidir. Rinoplastide amaç, yüz cerrahının diğer bölümleri ve burun dışı solunum problemleri ile uyumludur.

Güzellik formülü değişti. Bugün, çok uçlu, küçük burunlar gibi oyulmuş kalkık tekneye geri

Rinoplasti ile yapısal burun yeniden inşa ediliyor

Günümüzde kozmetik cerrahi ve yüz estetik cerrahisindeki gelişmelerden sonra bile ideal olarak Yapısal olarak çok yakın olan burunlar yapılabiliyor kötü kulak, burun ve boğaz-baş ve boyun cerrahisi uzmanı cerrah Dr. Emre İlhan, revizyon rinoplasti hakkında merak edilenleri anlatıyor…Sonuç her zaman burnun ameliyatında istenildiği gibi istenmeyebilir
, burun işine girmek isteyen, hasta, doğal, yüzü yukarı bakacak olmanın yanı sıra burun tıkanıklığından kurtulmak için ideal burun da var. Burn cerrahisi yapan doktorun hasta için en iyisini istediğine inanıyorum.

Ancak sonuç her zaman doktorun istediği ve hasta olduğu gibi olmayabilir.Bilimin diğer tüm dallarında ve ‘yeniden yapılandırma’ dilindeki revizyon, ‘düzelt’ anlamına gelir. Burun revizyon rinoplasti ameliyatı geçirmiş olan hasta, burun ve burnun görünümünü ve işlevini iyileştirmek için bir veya daha fazla kez tekrar çalıştırılamamıştır. Dünyaca ünlü ressam Marc Chagall, revizyon rinoplasti felsefesini bize ne kadar güzel olduğuna dair sözünü özetliyor…

Tıbbi problemler için tedavi bulmak.

En sık gözlenen durum, özellikle başarısız cerrahi geçiren hastalarda, daha önceki ameliyatlarda ameliyatın sonuçlarının kötü olacağını düşündükleri sonuçların kötü olması, kötü olması bakımından estetik ve burun buruna yaşamak için yaşamaya değerdir.

Günümüzde kozmetik cerrahi ve yüz estetik cerrahisindeki gelişmelerden sonra bile, yapısal olarak çok yakın olan kötü burunlar yapılabilmektedir. Burun ameliyatı, burun şeklinizi daha da ilerlemenize rağmen bir veya daha fazla ilerlemenize rağmen, sizi rahatsız etmemeniz halinde burun tıkanıklığı daha iyi veya daha kötüdür. İyi eğitilmiş rinoplasti cerrahı, güçlü, fonksiyonel ve estetik bir yol seçimi ile yapısal ve sanatsal yön kavramını benimsemiş olduğu kadar burnunuz da düzeltilebilir.

İstenilen burna sahip olma

Bir hasta üzerinde belirli bir nokta olmalıdır , burun ameliyatı sonra eski başarısız başarısız çirkin burun olduğunu.Bu ameliyat, yarım veya ameliyat sonrası, burun sonucu olarak aşırı kemik ve kıkırdak doku çıkarılması içindeki dengenin bozulmasıdır.

burun ameliyatı Revizyon her hastanın ihtiyaçlarını çok farklı ve ayırt edici bir şekil içerebilir. Kişiselleştirilmiş (terzi) yaklaşımı olan bu hastalar, hastanın şikayetleri için operasyon planına göre, kişi özel olarak yapılmalıdır.

Amacı, burnumun doğal olmasını sağlamaya çalışmalıyım ve en çok revizyon rinoplasti, estetik ve fonksiyonel burun doğal görünümünün doğallığından ve fonksiyonundan olabildiğince uzaklaştığından emin olun.
Bunu yapmak için hastalarımın her yönden fotoğraf çekmesi, tam olarak analiz ettiğim şeyin içinde ve dışında burnun estetik analiziyle doludur. Böylece, ameliyattan önce tekrar tekrar fotoğraflar üzerinde çalışmak, problemleri ve çözümlerini belirleyerek planlıyorum.

Burun ameliyatından sonra mutsuz geçemezsiniz, umutsuzsunuz ya da korkmayın. Burnunuz çok küçük olabilir, soldan sağa kayabilir, üç bükülmüş kısım ameliyattan önce kemerin bir parçası olabilir, burnun ucunda, burun tıkanıklığınızda, nefes darlığı yaşayabilirsiniz. uykunda. Bunun gibi başka şikayetleriniz olabilir, ya da ameliyattan sonra burun isimlerini söyleyemez, ancak yapabildiğiniz yolu sevmez.

Bütün bu sorunlara sahip olmak, tavsiyem ilk önce, cerrahınıza sorunlarınızdan bahsetmek ve yardım istemek olurdu. Eğer önerim, revizyon rinoplastisinde mutlaka tecrübe edildiyse, böyle bir sonuç alamıyorsanız, burun estetiği cerrahı, baskın bir sanatsal yöne ve güçlü yapısal kavramına temas etmelidir.

Revizyon (Düzeltici Rinoplasti) En yaygın düzeltici cerrahi (revizyon) cerrahi operasyonlarında burun ve plastik cerrahide uygulanan anatomik yapının ortasındaki en belirgin yüzdür.

Rinoplasti estetik
Rinoplasti estetik

(Düzeltici Rinoplasti)

Estetik cerrahi ve burun estetiği cerrahisinde en çok uygulanan ameliyatlar arasındadır. Yüzün anatomik yapısından biri ortada ve en belirgin istenmeyen sonuçlarda ya da burun üzerindeki cerrahi müdahalelerden sonra ortaya çıkan problemler, dış gözlemciye, hatta en ağır rahatsız edilen hastalara ve bu durumun düzeltici ameliyatı genellikle belirsiz burun estetiği (revizyon) olabilir. ) koymanızı gerektiren cerrahi prosedürler.

Diğer pek çok ameliyatta olduğu gibi, burun estetiği ameliyatlarında da ameliyatın en düşük beklentisi ile problemin ilk yüksek riskli olması ve ameliyat sayısının arttıkça ameliyatın da ideal sonuçlara ulaşma şansı azalmaktadır. Rinoplasti sonrası, ameliyat geçirme oranına göre ikinci, üçüncü veya daha fazla, çok farklı rakamlar olmasına rağmen, bu oran genellikle -20 arasında olduğu kabul edilir.

İlk ameliyattan sonra planlanan veya yapılmayan istenen faktörlerin oluşturulmasında farklı faktörlerin rolü oynar. Bunlar en yaygın olanları

Ameliyat öncesi, mevcut problemlerin kesin doğası belirlenemedi,
Ameliyattan önceki hasta tam olarak anlaşılmadı
operasyon sırasında ortaya çıkan problemler veya hatalı cerrahi tekniklerin kullanılması,
Yapısal özellikleri çok zayıf olan hastalar gibi iyileşmeyi etkileyen kalın deri veya sistemik hastalıklar
Ameliyattan sonra iyileşme döneminde burnu havaya uçurmak için enfeksiyon, kanama gibi problemler de düşünülebilir.

İşlevsel sorunların bir sonucu olarak ortaya çıkan bu faktörlerin bir veya daha fazlasının bir kombinasyonu ortaya çıkar ve estetik ve düzeltici cerrahi kendi içinde dört farklı kategoriye ayrılabilir veya genel olarak teslim edilebilir.

Her ne kadar bu durum tıbbi açıdan önemli bir sorun olmamasına ve hastanın istediği estetik sonuçlara cerrahi müdahalenin olmadığı, estetik algı ve talepteki değişimin olmadığı durumlarda ulaşılmıştır.

küçük sorunlar: burun arkasında küçük düzensizlikler, burun ucunda hafif bir asimetri

ılımlı problemler: burun solunumu asimetri ve düzensizlikleri olumsuz yönde etkiler.

Majör problemler: Burun kıkırdağının ya da kemik yapısının, asimetrisinin ve solunum sistemini etkileyebilecek ciddi bozuklukların kaybı ya da bozulması.
Rinoplasti iyileşmesinden sonra burnun son şekli ve müdahalenin tamamlanması, içeriğe bağlı olarak altı ay ile bir yıl arasında sürdüğü kabul edilir. Süreyi uzatabilecek genel bir yaklaşım olarak, özellikle kalın derideki hastalarda, ikinci ameliyatın en az bir veya bir buçuk yıl beklenmesi önerilir. Bununla birlikte, içeriğin göz önünde bulundurulması ve revizyon gerektirmesi sorunun nedenleri, farklı uygulamalar için tercih edilebilir.

Hastanın kalın cildinde hafif bir asimetri veya düzensizlik veya aşırı skar dokusu oluşumundan kaynaklanan problemlerden kaynaklanan genellikle iyileşmenin tamamlanması beklenir (en az bir yıl) bu süre zarfında tavsiye edilir, bazı durumlarda, kortizon enjeksiyonları kalınlığında incelme yapılabilir. ve ödemli dokular.

ilk ameliyatta problemin nedeni burun kulağı şeklindeki burun kanamasını şekillendirmek amacı ile yerleştirilen kıkırdak veya ikinci düzensizliklerin içeriğinde kullanılan greftin (burun, kulak, ya da kaburga kaynaklı) ve Uygulamaya göre tekniğe (elleçleme ile doğal durum, ezme, uygulama gibi Türk lokumu) en doğru yaklaşımı modifiye etmek yaklaşık 1.5 ila 2 yıl beklemek olacaktır.

zaman içinde iyileşme olasılığı olmaksızın, aynı zamanda hastanın burun ve burun asimetrisinden solunumunu etkileyebilecek ciddi problemler ve ameliyat sonrası deformasyonlardan etkilenerek düzeltici cerrahinin iyileşme süresinin beklenenden daha fazla olması tercih edilebilir.

Burun ameliyatı olmak

Cerrah, çakır son yıllarda, en popüler ameliyat, burun cerrahisi ile ilgili tartışmalarda yeni teknikler ve hakkında bilgi verdi. Rinoplasti, halkımızın taleplerine bağlı olarak, ülkemizde en sık estetik prosedür uygulamıştır. Aynı zamanda dünyanın en zor estetik ameliyatı olarak tanımlanabilir. Ameliyat olmak isteyen hastalar en sık sorulan soruları cerrahi olarak açık veya kapalı cerrahi tekniklerle yaptık. Açık burun estetiği, deri çıkarılır ve burnun ortasındaki burun delikleri ameliyattan geçtikten sonra iskeletin içinden geçerek, burun yapısını oluşturan yapıların anatomisi temelinde gerçekleştirilir. Kapalı teknikte, bu kesin değildir, tüm ameliyatlar burun delikleri yoluyla yapılır. İki cerrahi teknik, birbirinden çok farklı bir strateji gerektirir. Her iki teknik de bir eğitim sürecidir.

laparoskopik cerrahi

Sen laparoskopik cerrahi yapan bir cerrahı bile göremiyor musunuz? Bu nedenle laparoskopik cerrahiyi öğrenmek için açık cerrahiye kıyasla daha zordur. Ancak, burun ucundaki burun ucunun en az zamanda hızla inmesine neden olan hasarın şişmesi. Açık teknik, öğrenmek için daha kolay bir tekniktir ve cilt kaldırıldığı için ameliyatı yapmak daha kolaydır. Ameliyat süresi arasında büyük bir fark varsa, açık ve kapalı tekniğin tüm detayları da göz önünde bulundurularak ameliyat yapılmaktadır. Yüzyıla göre son 20. açık rinoplasti kapalı rinoplasti için öğrenmesi ve yönetmesi kolay olduğu için daha fazlası yapılmıştır.

Son yıllarda sadece açık rinoplasti, kapalı rinoplasti ve sonuçları yeterince iyi değildir, kontrolsüz olan eleştirilerdir. Bununla birlikte, iyi bir cerrahın elinde kapalı teknik, hala çok iyi çalışan bir yöntemdir. Açık teknik, uzun süreli şişme ve burun altındaki yara izlerine rağmen nispeten kontrol edilir. Kapalı teknik ve kontrol etmek zordur, ancak şişlik daha hızlı ilerler, derideki değişikliklerden daha azdır.

‘Kıkırdak çıkarılması ile birlikte cildin eğitimli bir gözü olmadan görmek mümkün mü?

Eylül 2009’da Memorial Hastanesinde, Türkiye’nin birçok farklı ilinden gelen plastik cerrahlar için özel bir eğitim programı düzenledik. Avustralya’da Sydney’den Michael’ın bir resmi, plastik cerrahlara uyarlanmış bir ders vermek için son olarak Profesör olarak isimlendirdi. Bir sanatçı, anatomi bilgisini insan vücudunun algısı ile bir araya getirmek ve gerçekten iyi sonuçlar elde etmekti.

Bir cerrah olarak eğitim örüntüsü, anatomik nedenleri daha iyi anlayabilmek ve gölgelerin burnundaki çıkıntıları başlıyor. Bu resmin terminolojisinde ‘kontur çizgileri’ denir. Kontur çizgileri, topografik anatomi gösterir. Bu, bilgisayardaki çizgiler gösteren toprağın tepesi ve çukurları olarak düşünülebilir. Burun 2, 2 solunum kıkırdağı, septum kıkırdak, 1, 2 burnunun köprüsü altında burun derisi Üst çene kıkırdağı ve burnun burun ucuna kadar. Bu anatomik yapıların kendi tesislerinde topografik anatomisi. Ayrıca geçiş bölgelerinde birbirleriyle çeşitli gölgeler ve ışıklar yaratıyor.

Ayrıca cildin kalınlığı, hesap memuru, 10 yakından bakarsanız denklemin bilinmemesi, altta yatan kıkırdak anatomisini görmesi, takip edilmesi mümkündür. Yani, Eğitimli bir gözle bakıldığında desenlerle çalışmak, kıkırdağı çıkarmadan cildi görmek mümkündür. Anatomiyi topografik kontur çizgileri, burun cerrahisi teknikleri ile burun derisinde oluşturduğu değişiklikleri takip etmek, bir ışık ya da gölgede, içimizde ciddi anatomik değişiklikler yapmak için nasıl ipuçları verebileceğinizi inceleyin. Bu yaklaşım, bu tezin antitezi olup, ‘laparoskopik cerrahi operasyonunu görmeden.

Burnu kontur çizgileriyle değerlendirmek için, kıkırdağı cilt altında görmemizi sağlar. Her ne kadar iyi bir muayene ile problemin çok iyi tespit edilebilmesine rağmen, bazı hastalarda açık teknik ve kapalı teknik, şimdi olduğundan daha iyi sonuç vermektedir.

Anatomiyi topografik kontur çizgileri, burun cerrahisi teknikleri ile burun derisinde oluşturduğu değişiklikleri takip etmek, bir ışık ya da gölgede, içimizde ciddi anatomik değişiklikler yapmak için nasıl ipuçları verebileceğinizi inceleyin. Bu yaklaşım, bu tezin antitezi olup, ‘laparoskopik cerrahi operasyonunu görmeden. Burnu kontur çizgileriyle değerlendirmek için, kıkırdağı cilt altında görmemizi sağlar. Her ne kadar iyi bir muayene ile problemin çok iyi tespit edilebilmesine rağmen, bazı hastalarda açık teknik ve kapalı teknik, şimdi olduğundan daha iyi sonuç vermektedir. Anatomiyi topografik kontur çizgileri, burun cerrahisi teknikleri ile burun derisinde oluşturduğu değişiklikleri takip etmek, bir ışık ya da gölgede, içimizde ciddi anatomik değişiklikler yapmak için nasıl ipuçları verebileceğinizi inceleyin.

Bu yaklaşım, bu tezin antitezi olup, ‘laparoskopik cerrahi operasyonunu görmeden. Burnu kontur çizgileriyle değerlendirmek için, kıkırdağı cilt altında görmemizi sağlar. Her ne kadar iyi bir muayene ile problemin çok iyi tespit edilebilmesine rağmen, bazı hastalarda açık teknik ve kapalı teknik, şimdi olduğundan daha iyi sonuç vermektedir. Bu yaklaşım, bu tezin antitezi olup, ‘laparoskopik cerrahi operasyonunu görmeden.

Burnu kontur çizgileriyle değerlendirmek için, kıkırdağı cilt altında görmemizi sağlar. Her ne kadar iyi bir muayene ile problemin çok iyi tespit edilebilmesine rağmen, bazı hastalarda açık teknik ve kapalı teknik, şimdi olduğundan daha iyi sonuç vermektedir. Bu yaklaşım, bu tezin antitezi olup, ‘laparoskopik cerrahi operasyonunu görmeden. Burnu kontur çizgileriyle değerlendirmek için, kıkırdağı cilt altında görmemizi sağlar. Her ne kadar iyi bir muayene ile problemin çok iyi tespit edilebilmesine rağmen, bazı hastalarda açık teknik ve kapalı teknik, şimdi olduğundan daha iyi sonuç vermektedir.

Eğer uçta ciddi bir deformite varsa, açık teknik tercih edilirse daha önce yapmış olduğu ameliyatların asimetrileri nedeniyle ortaya çıkmıştır. Bir hastanın burun ucu burun ucuna kadar çok iyidir, bu da açık bir prosedür gerektirmediğinde bir birim olarak hareket etmeye yeterlidir.

Açık ve kapalı teknikler dünya çapında kullanılan tekniklerdir. Yakın zamanda terk edilmiş bir hava tekniği nedeniyle kapatılmış, açık tekniğe tercih edilmek çok daha fazlası oluşturulmalıdır. İhtiyacınız olursa iyi sonuç elde etmek için, lütfen çekinmeden tercih edilmelidir, tereddütsüz tercih edilmelidir, burnun ucunu kapatınız, ameliyatla çözülecek bir burun hastaları yoksunluğun iyileştirici faydaları konusunda hızlı bir şekilde bırakılmamalıdır.

Rinoplasti ile Birlikte Uygulanan Operasyonlar Nelerdir?

Bir burun işi için bize başvuran hastaların sadece burun problemleri sadece burun problemleri ile ilgilidir. Diğer girişler, burun tıkanıklığı, nefes alma zorluğu, burun akıntısı, postnazal damlama, horlama, sabah yorgunluğu, alerjik nazal semptomlar, burun kaynaklı baş ağrıları olmakla birlikte burun şeklinin rahatsız edici kısmı referans olarak alınmıştır.

Ameliyattan sonra burun doğal, ahenkli, güzel devletin en önemli hedeflerinden birisidir. Ancak aynı zamanda burun tıkanıklığı da dahil olmak üzere diğer şikayetlerin giderilmesi önemlidir.

burun tıkanıklığınız varsa plastik cerrahi sırasında kıkırdağın ya da burun kemiğinin eğriliği ortadan kaldırır. Aynı şekilde yetiştirilen Concha, burun içinden nefes almak için oldukça rahat olmanın azaltılmasına katkıda bulunacaktır.

Daha fazla çocuk gördük, ancak yetişkinlerde burun tıkanıklığı nedeni olarak önemli ölçüde karşılaşılan, adenoidlerin var olması ve ameliyat sırasında solunumu gidermek estetiği daha iyi hale getirebilir.

baş ağrısı, burun akıntısı veya postnazal damla kronik sinüzit, rinoplasti ve sinüs cerrahisinde tespit edilen kişilerden gelen şikayetler ile aynı zamanda varlığında gerçekleştirilebilir.

burun deformitesinde horlama şikayetleriyle birlikte sıklıkla ilişkilendirilebilecek bir durumdur. Horlama için en önemli nedenlerden biri burun problemleridir ve aynı zamanda bu problem de çözülebilir.
sadece burun şeklinin güzelliğini arttırmak isteyen burnun, aynı zamanda burun fonksiyonlarını düzeltmeyi amaçlayan burun, burun da diğer problemlerle ilişkili bir operasyonun aynı zamanda kaldırıldığına dikkat edilmelidir. .

Rinoplastini İç Bantlama Tekniği Nasıl Uygulanır?

Çakır op. bantlama denen yeni bir teknik geliştiren burun üzerinde yaptığı çalışmalarla tanınmıştır.İlk önce ameliyattan sonra 6 yıl önce başladığı deneyi daha da iyileştirmeye başladığı günümüzde artık burnun cerrahi tekniğinin ucunu gördüğü bu yöntemle geliştirilen yöntemlerin hepsi başladı.bu konudaki pek çok kongrede konuşmacı olarak davet edilmek üzere girilen sipariş için tıbbi literatürde bantlama tekniğidir.
Bu teknik burun estetiği: Tedavinin nazal subperikondriyal tam bir ligament diseksiyonu ile. Saygın Amerikan dergilerinin adıyla (ligaman onarım subperikondriyal ve burnunun tam diseksiyonu), dergi estetik cerrahisinde yayınlandı.

Burun bandı içinde ne var?

burun kıkırdak ve kemiklerden yapılır. Bu ameliyatı yapabilmek için deri kıkırdak ve kemiklerden ayrılır. Bantlanir yapıştırıldıktan ve alçıdan sonra ameliyat sonrası cilt, deri, kıkırdak ve kemikler yine yapışıyor. Burun ameliyatı bantlaması, burun derisini kontrol etmek için yapılır. Ülkemizde haftada 1 hafta ve genellikle alçıdan yapılan bant yapıştırılır. Burun bantlanmasının süresi, deri bazen burun kıkırdağının ucunun görünmesi için yeterli değildir. Ameliyatta burnun içinden çıkan deriden teyelleyer çakır, çakır Dr. Bu teknik uzun bir süre bantlama etkisi yaratır ‘diye bantlama adını verdi.

burun işi için bantlama tekniği

Teknik yenilik nasıl olacak?

Burunda plastiğin anormal bir laselasma’yı seçerken normal kıkırdak burun ucunun siluetleri. Yıllar boyunca burnun cildi ile ateşlenebilir, burnun ucu değişebilir, burnun ucunun hemen üstünde cildin kalınlaşması, burun ortada sarkma olabilir. Gerçekten bantlama, bu yan etkileri azaltır.

burnun ucunun hemen üzerindeki cildin kontrol edilmesi çok zordur. Fazla deri çıktığı zaman ortaya çıkan kemeri alır, şişkinlik yapmaya çalışır. Burun, deri ve daha fazla sistolik ve diyastolik azalır ve burnun ucunda yuvarlaklaşır. Bu bazı noktalarda şişkinlik gösteriyor olabilirdi, deri içindeki kıkırdaklı teyellenmi Uzun Hasan ve kontrol edildi. Böylece burun şişkin olmaksızın daha fazla azaltılabilir.

Burun cerrahisinin dışında oluşan kıkırdağın bantlama tekniğinin içinde membranın altından yapılır. Böylece, burun nefes almak için önemli olan kaslara daha az hasar verilecektir. Gerçekten bantlama tekniği ve kıkırdak zarları, doğal doku kapatıcı olarak kullanılır.

Rinoplasti Ameliyatı Ne zaman Yapılır?

Rinoplastide, yaşta ya da sıklıkla bize yöneltilen bir sorunun hangi mevsimlerde yapılması gerektiği bu operasyon için en uygun zaman…

Rinoplasti için alt yaş sınırı, ancak üst yaş sınırı yoktur.

kızlarda 16 yaşından sonra, 18 yaşından sonra erkekler, bu operasyonlar yapılabilir. Vücudun geçmişte büyümesine göre, bu yaş sınırının beslenme alışkanlıklarına göre, şimdiki zamana bağlı olarak yerleştirilmiş olmasına rağmen, bu mutlak bir kural olmamasına rağmen.

Yüz ve vücut, yaş sınırlarının gelişimine bağlı olarak değişebilen bir durumdur. Bir çocuğun vücudu, ve eğer yüzünde yeterli iyileşme sağlanıyorsa, bu çocuk 14 yaşında hatta ameliyat yapılabilir. Kızlar için de aynı şey var. Mutlaka 16 veya 18 bir yaş sınırı ayarlamak için çok doğru değil Ama bu konuda önemli bir konu tamamlanmak üzere olan bir kişinin bedensel gelişimi ve özellikle yüzüdür yoktur. Burun işi yüz gelişiminin tamamlanmasından hemen önce yapılır.

Rinoplasti için üst yaş sınırı yoktur. Bu yüzden bir kişinin genel sağlığına elverişli ve yaşta ameliyat edilebilir, bunun için bir bariyer var.

Burun ameliyatı her mevsimde yapılabilir

burun işi tüm yıl boyunca yapılabilecek bir işlemdir. Yaz, kış veya bahar ayları, önemli değil. Ameliyattan bir ay sonra güneş banyosu için uygun değildir ve tekrar kullanılmaması gereken bir ay boyunca güneş gözlüğü takmak ağırdır, bu konuda engelli olanlar, kış değil, yazın tercih edebilirler. Medikal olarak yaz ve kış rinoplasti açısından bir fark vardır.

Burun Estetiği Revizyonu – Revizyon Rinoplasti Ameliyatı Uygulanan Hastalar

Eğer bu makaleyi okuyorsanız, daha önce bir veya daha fazla burun ameliyatı varsa ve sonuçtan memnun olmadığınız anlamına gelir. İlk önce, geçmiş olsun. Ameliyatı yapan Türkiye’nin en iyi revizyonlu rinoplasti cerrahlarından biri olarak, rinoplasti ameliyatını revize etmek için revizyon yapmak, ilk elden doğru bilgiyi almak istedim. Her neyse yazmaya devam etmedim, bu yüzden kısa makaleyi okuyabiliriz. Bu konuda benden rutin olarak revize edilen rinoplasti hastalarına olan talepten dolayı bu sebepten kaynak eksikliğine dikkat ettim. Tüm rinoplasti hastalarından ilk ve en önemlisi, şunu söyleyeceğim:

Doktor için zor… ve biz neden zor? Bu standart cerrahi cerrahi eksikliği nedeni, her hasta ayrı bir planlama ve analiz gerektirir. Şimdi her hastaya aynı burnu yapmak için zaman bitti. Artık her hastanın cildine, yüz oranlarına, tarzına, tasarımına göre gereksinimlere göre burun yapmaya çalışıyoruz. Barı sizin için her gün yükseltiyoruz. Rinoplasti cerrahisi iyi bir gözlemci ve öğrenme eğrisinde iyi bir dinleyici, iyi bir tasarımcı ve iyi bir cerrahtır ve hasta bir kişi olmalıdır. Burun kemiği, kıkırdak, deri ve bunları çevreleyen tüm dokular, bunları analiz etme ve bunları çok iyi idare etme yeteneğini gerektirir. Bu sebeple operasyon, tüm plastik cerrahi prosedürlerinin en karmaşık ve en zorudur, eğer biz söylersek yanılmayacağız.

Başarılı 5 burun estetiği

yüze göre
cinsiyete uygun olmak
hava yollarını aç
yıllar sonra bile çöküyor, düşüyor, dönüyor, keskin bir tutam ya da mandal görünümünde eksiklik var.
yakın ve hastanın yaşam tarzına ve talebine uygun.
Bunlar genellikle revizyon cerrahisi için geçerlidir. Ancak revizyon cerrahisinde, cerrah, cerrahınız tarafından, anatomik anormalliklerin derecesi, cildin önceki ameliyatları, nasıl aşınmış, burun zarlarının iltihaplanması halinde, beslenme ve değişimlerinde ne gibi problemler yapabilir? damarlar ile sınırlı. Rinoplasti revizyonlarının zor olduğunu söyledim daha da zor.

Bu zorluk için 3 temel sebep var

Teknik zorluk: revizyon rinoplasti yapmak zordur. Deri bazen iskelet yapısının üstünden çıkarsanız bile 45 dakika sürebilir. Cerrahın saatler sürmesi ve tüm bu yapıların rekonstrüksiyonunun hem teknik olarak kalifiye olması hem de çok sabırlı olmanızı gerektirmesi durumunda, ilk cerrahi ile anatomik yapısal bütünlüğün bozulması engellenir.

Psikolojik zorluk: revizyon rinoplasti isteyen hastalar bir veya daha fazla kez hayal kırıklığına uğramış, psikoloji yıpranmış, stresli ve şüpheli durumlarda ortaya çıkmaktadır. Bu hastalarda ameliyattan önce, yeni bir hekime isabet ettiğim güven problemi – hasta ilişkileri kurulmalıdır. Bu da hastayla ve özellikle de doktor ile yapılan konuşmalar her konuya yetecek kadar zaman harcıyor, ve süreç uzun ve sabır gerektiriyorsa, hasta tarafından anlaşılmayan beklentiler yaratıyorlar. Postoperatif dönemde küçük bir komplikasyon olsa bile, hastalar kafalarını yikilmisca ve moral bozmak için hareket ettirebilirler. Ancak, revizyon cerrahisi bir süreçtir ve takip en az iki yıl sürmelidir. İki yıl boyunca, burundaki değişiklikler incelenmeli ve gerekirse

İyileştirme zorlukları: rinoplasti ameliyatlarının ne kadar iyi planlandığı ve nasıl revizyon yapıldığı, ameliyatın veya ameliyatın veya kan akışının sonucu olarak lenfoplasti ameliyatlarının nasıl yapılacağı, rinoplasti cerrahına göre beslenme ile ilgili öngörü gibi cildle ilgili bozuklukların iyileşmesi nedeniyle lenf akışı İlk kez. Önceden yerleştirildiğimiz için, kıkırdak iyileşme problemlerini, yiyememenin yetersizliği ve küçük bölgesel düzeyde farklılık oluşumu, deride renk değişikliği, burun derisinin cildin üst kısmına tam uyumsuzluğundan kaynaklanabileceğini tahmin edemeyiz. bu gibi problemlerde ödem, vb görülebilir. Tüm bu zorlukları hatırlattıktan sonra tavsiye almak isteyen uyarılar ve revizyon rinoplasti hastaları:

burnunuzu sevmiyor ya da bir problem olduğunu düşünüyorsanız, önce doktorunuza danışın. Bir doktor, bir hasta asla mutsuz olmak istemez. İlk önce kendi doktorunuzu görebilir, ancak iletişim kuramadığınız zaman yeni bir doktora girmeye çalışabilirsiniz.

Eski doktorunuzu ve yeni doktoru eski doktor arasında neler olduğunu ve söyleme. Sizinle yeni doktorunuz arasındaki zorlu yolculuk, geleceğe odaklanmanız gerekiyor. Geçmişi ve yeni doktoru bırakmanız gereken kapıda gözden geçirin.

revizyon rinoplasti bir süreçtir. Bu süreç, sizin üzerinde çalışan cerrah olduğu anda başlar ve yaklaşık 2 yıl sürer. Çok sabırlı olmalısın. 2 yıl süren değişiklikler ve iyileştirmeler gösterebilir. Yani ameliyat değil, bir süreçte 2 yıllık bir iyileşme. Ameliyat sadece bir başlangıçtır.
Kendi hastalarım 2 yıldır aralıklı olarak birkaç aydır takip ettim. Gereksizce kontrolünüz gider. Bir anomali hastaları yakalamak için kontrollerin çoğu erken her şey normale döndü.
Bir cerrahı ve bu cerrahı ne seçerseniz seçin, revizyondaki her şeyin ne kadar iyi olduğu tahmin edilemez ve hatta küçük bir sorun ortaya çıkabilir. İlk yıldan sonra, onları düzeltmek için 10 dakika ila 45 dakika arasında ihtiyacınız olabilecek küçük rötuşlar. İlk revizyonunuz gibi bu dokunuşlar, genellikle hastaneye yatmayı gerektirmeyen ve uzun saatler süren bir ameliyattır. Onları ameliyattan önce, doktorunla konuş.

Eğer burnunuz daha da kötüye gitmiyorsa, burnunuzda deneyimli bir doktor seçtiyseniz pozitifleşin. Her zaman iyi ve ilham verici.Hastalarım her zaman bu ameliyatı yaparlar: Estetik cerrahide rinoplasti tekniği

Sıradaki ve doğadaki

Dünyanın en prestijli plastik cerrahi op tarafından geliştirilen birçok rinoplasti tekniği. İlker manavbasi dergisinde yayınlanan plastik cerrahi, revizyon rinoplasti ile kayıt altına alınma korkusunu kaldırdı. İlker Manavbasi aynı zamanda, Derneğin rhinoplasti toplum üyesi, dünyanın en genç 99 üyesidir…Rinoplasti son yıllarda planlama ve uygulama aşamasında önemli gelişmeler gösterdi. Güzellik trendleri genel beğenilere uygun olarak değişir ve gösterir.

On beş-yirmi yıl önce, uygulanan tüm cerrahi teknikler, hasta burunlarının birbirine benzemesine kadar, her hasta için aynı ve her bir hasta için aynı olduğu için, bir kafede otururken, kadınları birbirinden ayırmak neredeyse imkansızdı. . Eski operasyonların bugünkü kopyası, daha doğal sonuçlar gösterdikten sonra. Bu sonuçlar hastanın yüzünde, cinsiyetinde ve vücut yapısı rinoplasti planlamasına göre en önemli faktörlerden birini elde eder. Bu şekilde, ‘görünür ve uygun estetik görünüm, kayma kavramından daha doğal görünmektedir.

İlker Manavbasi Güzellik bileşen parçaları hizalama geçti, tüm hastalar için detaylı illüstrasyon çalışması. Şimdi yapılacak olan boyama ve modelleme burun ameliyatı (rinoplasti) muayenesi ilk adımdır. İlker, ve bu aşamaya yapılmış kişisel bir katkı geliştirerek, modelleme tekniklerini uygulamalı olarak çizdi ve modelleme tekniklerini uygulamaya koydu.

10 yıldan uzun bir süredir plastik cerrahi ameliyatı yapan cerrah, ilker Manavbasi için fonksiyonel ve estetik cerrahi ve bu süre zarfında sonuçlara ulaşamayan ya da devam eden sorunları karşılayamayan sayısız hasta.

Sorunun kaynağını bulmak için araştırmaya başladığımda, ameliyatın başarılı bir şekilde sonuçlanması, ameliyatların, burnun doğal yapısını koruduğu sonucuna varmasıyla elde edildi. ‘Doğal’ ve ‘Doğa Koruma’, Dr. ilker op tarafından geliştirilen burun estetiği teknikleri fikrini benimser. manavbasi estetik ve estetik cerrahi prensiplerine bağlı kalarak, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi, Rinoplasti, Madde 6 Dergisi’nde yayınlandı.

Rinoplasti klip işi yöntemi

İlker, burnun eğriliğini düzeltmek için cerrahi teknikler geliştirdi, op. Dünyanın en saygın plastik cerrahisi manavbasi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi Dergisi ” Septal cerrahide düzeltme amaçlı titanyum klips kullanımı ve güçlendirme başlığı altında yayınlandı.

son yedi yıldır bu felsefe çalışmalarını sürdürüyor, op. İlker Manavbasi, orta sütunun temeli olarak görülen burun ve burnun septumunun eğriliği olan birçok kişinin kaynağı olan düzeltme ile başladı. Yöntemle son 6 yıldır ‘klip işini geliştirdi, düzeltme neredeyse imkansız gözüken burunlarda oldukça başarılı sonuçlar elde etti. Bu konuda yapılan çalışmalar, dünyanın dört bir yanında Kongrede hizmet vermeye davet edildi. Dünyanın en saygın dergilerinden olan 2012 dergisi olan bu vakaların sonuçlarını içeren İngilizce yayın Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi’nde yayınlandı.

Doğal bir yapıya dönüş

İlker op. Manavbasi, daha sonra plastik cerrahi sonrası burun arkasındaki düzensizliklerin önlenmesini araştırdı. Geleneksel cerrahide, çıkartılırken kemerin bir kısmının oluşturduğu skar dokusu, Bay ilker, bu burnun kendi boyuna geliştirdiği sütür tekniğiyle, burnun yüksekliğini ve genişliğini, vücudun burnunu doğal bir yaklaşımla korumaktır. İlker, 2008 yılında İtalya’da bir sunumda bu tekniği açıkladı. Derginin estetik estetik estetik estetiği, Amerikan plastik cerrahı, Dr. Thomas Biggs’in sunumunu dinleyen İlker Beyin çalışması aynı dergide yayınlandı.

Poligon Rinoplasti Nedir?

Burun Kübizm Ne Demek?

Burun Kübizm: Rinoplasti Poligon

Bu hafta, ‘Haberi makaleyle estetik ameliyatta paylaşacağım. Burunda Türkiye yolunda daha fazla söz var, bilimsel adımlardan biri olacak.

Cerrahi teknikler ve yüzey estetiği (Yüzey estetiği ve cerrahi teknikler) dergisinin Mart sayısında yer alan ASJ yazısı ‘Özel Konusunda yayınlanmıştır. Burun estetiğini bu yazıyla birleştiren makale sanatı. Yüzey çokgenlerinin burnunun estetiği, yani kübik formlar incelenir.

Poligon rinoplasti nedir?

Poligon rinoplasti, rinoplasti görüntü bilgisi ile yapılır. Birden fazla tarafa sahip çokgen şekillerinin genel adı. Üçgen, dikdörtgen, yamuk, Pentagon vb.

Neden analizi kübik formlarla yapıyoruz?

Organik cisimler, kübik formları çizdikten sonra kenarları yumuşatır, ayrıca bir resim ortaya çıkar. Burun kıkırdağı ve burun yapılarının derisi daha açısaldır, kıkırdak kenarlarını yumuşatır. Burun derisi, ressamlar kübik formları yumuşatma etkisini gösterir. Burun anatomisini bilen bir ressam, kübik formlarla çizdiği zaman burnu, aslında kıkırdak anatomisi çizilir. Estetik mükemmel bir burun kıkırdak anatomisi yapılmadığı için 4-5 dakika içerisinde çizebiliyorum. Burun tekniklerinden birinin sırrı, burnunun yüzeyini okuyabilmesi.

Çakır kuşu aralığı nedir?

Cakir çokgenleri, güzel burunlar için inceleyerek ve nefes alarak ortaya çıkardığı gibi, bu sistemle elde edilen sonuçlar doğal görünecektir. Kıkırdak cerrahisi cerrahisi birbirleriyle olan ilişkisini ortaya çıkarırken, desen kitlesini görmenizi sağlar. Şekil kusurlarının oluşması gibi mandal burnu (burun tutamı) neredeyse imkansızdır. Kübik formlar, rinoplasti cerrahı, kıkırdağın deformasyonu sırasında bir şablon görevi görecektir. Sadece kıkırdağın şekli değil, burnun kıkırdağı ve ilişkinin kesitlerini görmenin kolay bir yoludur.

Herkes çokgenleri görebilir mi?

alanlar zaten eğitim modelini görüyor. Ama sen, seni görebilirim. Yüzey anatomisinin organik modeli çok detaylı ve karmaşıktır. Işık kaynağı hareketsizdir, nesnenin etrafında yürürken, beyninizi kaydettiğinizde ışık ve gölgeleri yansıtırken, kübik formu görmeye başlarsınız. Ve etrafta dolaşırken daha fazla ayrıntı ışık kaynağının yerini değiştirir. Bir arkadaş senin gözlerini şaşıtan ve burnunun önünde durduğunu, bak, burnunda parlayan ışıkları gör, ışığın şeklini belirlemeye çalış, ışığın yönünü değiştirmeye çalış, kalınlaştığını ve inceldiğini fark ettin. Işık değişikliklerini takip etmek için hafifçe kafa. Işık tarafından çizilmiş dikdörtgenler ve üçgen şekiller oluşturun ve şimdi… çokgenleri görün.

Rinoplasti ve fiyatlar

Bir burun işine ihtiyacınız varsa, bu işlem sizi güvenli ellerde bırakmalıdır. Önceden araştırma yapılmadan, bir operasyondan sonra ikinci bir ameliyat olma probleminiz olabilir.Birçoğumuz burnuna bağlı bir problemimiz varsa, ona takıntılı ve sorun çıkarır. Hatta bazı bayanlar bile aynaya bakmaktan korkuyor.Yaklaşık 1 saatlik çalışma ile bu problemi tamamen çözebiliriz. Bu sorun, özgüvenimizi yok ederek daha da artacaktır.Bu ameliyat kesinlikle uzman ellerle yapılmalıdır. Eğer ameliyattan sonra nefes almanız daha kolaylaşırsa nefes alma probleminiz varsa.

Rinoplasti, SGK tanışmadıkları kadar özel yapabilirsiniz. Ortalama fiyatlar 700.00

– Ortalama burun işi fiyatları
– burun işi en çok merak ediyor
– Revizyon rinoplasti merak ediyor
– Güzel burun güzelliğinin şifresi
– insanın ruhuna burun şekli, ne yapıyor?
– burunda hapşırma hissi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here