Rinoplasti Nedir? Kimlere, Hangi Durumlarda Uygulanabilir?

2
96
rinoplasti estetik burun ameliyatı
rinoplasti estetik burun ameliyatı

Rinoplasti Nedir? Kimlere, Hangi Durumlarda Uygulanabilir? Rinoplasti ameliyatı olanlar ve bu ameliyata karar verme aşamasında olanlar doktorunuza danıştıysanız bu ameliyatı olmak için fazla düşünmeyin.Sizin yararınıza olan ve estetik buruna sahip olma için yaılacak bir operasyoından daha öte..Öncesi ve rinoplasti ameliyatı sonrası aradaki farkı zaten göreceksiniz. Rinoplasti fiyatları 2019 yılında olduğu gibi rinoplasti fiyatları 2019 yılında da revaçta olacak ve fiyatlar da doktodan doktora ve klinikten klinige değişecektir. rinoplasti nasıl yapılır ve rinoplasti fiyatları 2019 hakkında tüm merak ettikleriniz bu yazımızda.

Rinoplasti ne demek

Rinoplasti, burna kalıcı şekil verme, estetik olarak burun şeklini değiştirme anlamını taşır. Tıp dilinde rinoplasti estetik burun ameliyatı anlamına gelir. Burun iskeleti ve yumuşak dokularının yeniden şekillenerek yüze göre uyumlu ve orantılı bir hale getirilmesi ameliyatıdır.

rinoplasti burun estetik ameliyatı
rinoplasti burun estetik ameliyatı

rinoplasti ameliyatı nedir

Estetik açıdan güzel ve doğal burun, insanların, Nov’in ve gözlerinin karşılıklı iletişiminde en göze çarpan, kişinin çok önemli bir organın ifadesini belirleyen kişiyi etkileyen özgüvenini ortaya çıkarır.

Sadece burun görünümünde önemli bir organ değildir. Hayati nefes alma, havanın kokusu, filtreleme gibi görevleri yerine getirir.

Burun, kıkırdak, kemik, sinüsler, deri altındaki yağlar, Kaş, bağ dokusu, nazal ve kompleks bir anatomiden oluşan cilttir.

rinoplasti ameliyatı
rinoplasti ameliyatı

Ayrıca bu karmaşık anatomide farklı özellikler sergilediği için çok zor olan bir organdır.

Bu, karmaşık bir anatomiye sahiptir. Fonksiyonları, ameliyat doktoru için oldukça önemli bir organın ortasında yüzün korunmasının hayati bir parçası olup, her zaman görünür ve estetik olarak oldukça yoğun bir eğitim, sabır, deneyim ve zor bir operasyon gerektiren beceridir.

Başarısız rinoplastinin en yaygın nedeni, unutulmaması gereken yanlış hekimin seçilmesidir. Hem estetik hem de bu kadar önemli bir organda görev yaparken, bir hekime operasyonunuzu gerçekleştirirken karar verirken iyi araştırmalısınız. Tam bir güven ortamıyla yüz yüze görüştükleri ve onunla yüz yüze görüştüğünüzde güven duymanız ve duydugunuz bu güven ortamında ameliyat olmaya karar vermeniz gerekmektedir.

Bunları da Okumalısın  Bronkodilatör nedir? Bronkodilatör ilaçlar Nelerdir?
rinoplasti ameliyatı nedir
rinoplasti ameliyatı nedir

Rinoplasti hekim için zor bir ameliyattır, ancak deneyimli ellerde problem yaşamazsınız. Hasta açısından acısız ağrısız ve kolay kullanım olduğunu söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Altın iğne Nedir? Faydaları Nelerdir? Gerçekten işe yarıyor mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here