Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi

0
23

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere rize laboratuvar tahlil sonuçları rize bilgilerini içermektedir.

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Randevu

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 4645113025 telefon numarası Adres : Sahil Mah.Muzaffer Birben Cad. No:33 Fındıklı/rize, Rize. İnternet sitesi Web : www.fgam.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 4645113025

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Ve Tedavi Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here