Rize İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi

0
23

Rize İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere rize devlet hastanesi çayeli devlet hastanesi diyetisyen cayeli devlet hastanesi diş randevu çayeli devlet hastanesi iş başvurusu rize kaçkar devlet hastanesi rize çayeli rize devlet hastanesi doktorları rize araştırma hastanesi bilgilerini içermektedir.

Rize İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Rize İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Randevu

Rize İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Rize İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 4645325063 telefon numarası Adres : S. Sabit İshakoğlu Cad. Çayeli / Rize, Rize. İnternet sitesi Web : www.icdh.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Rize İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 4645325063

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Rize İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Rize İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here