Sakarya Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlama Merkezi

0
21

Sakarya Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlama Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere sakarya aile planlaması randevu fatma hanim aile sağliği merkezi sakarya aile planlaması merkezi aile planlaması merkezi spiral serdivan toplum sağlığı merkezi adapazarı/sakarya sakarya toplum sağlığı merkezi adapazarı toplum sağlığı merkezi adapazarı/sakarya sakarya aile sağlığı merkezi bilgilerini içermektedir.

Sakarya Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlama Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Sakarya Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlama Merkezi Randevu

Sakarya Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlama Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Sakarya Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlama Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0264) 211 01 51 telefon numarası Adres : Arabacıalanı Mahallesi, Çark Cad. 324/H, 54050 Serdivan/Sakarya, Sakarya. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sakarya Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlama Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0264) 211 01 51

Poliklinik Çalışma Saatleri

Sakarya Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlama Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Bunları da Okumalısın  Medical Park Acarkent Tıp Merkezi

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Sakarya Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlama Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here