Sakarya Ferizli İlçe Hastanesi

0
19

Sakarya Ferizli İlçe Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere ferizli devlet hastanesi doktor çalışma listesi ferizli hastane randevu ferizli ilçe hastanesi ferizli/sakarya karasu devlet hastanesi ferizli devlet hastanesi kaç yataklı ilçe devlet hastanesi söğütlü devlet hastanesi geyve devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Sakarya Ferizli İlçe Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Sakarya Ferizli İlçe Hastanesi Randevu

Sakarya Ferizli İlçe Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Sakarya Ferizli İlçe Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0264) 781 73 74 telefon numarası Adres : Kemalpaşa Mh Şehit Hakan Bayram Cd. No:1, Sakarya. İnternet sitesi Web : ferizlidh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sakarya Ferizli İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0264) 781 73 74

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Sakarya Ferizli İlçe Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi

Sakarya Ferizli İlçe Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here