Sakarya Halk Sağlığı Laboratuvarı

0
43

Sakarya Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonucu

Sizlere sakarya halk sağlığı laboratuvarı sonuç alma lios sakarya sakarya tahlil sonuçları sakarya il sağlık müdürlüğü lios 07 trabzon halk sağlığı müdürlüğü tahlil sonuçları 27 hsl lios 27hsl bilgilerini içermektedir.

Sakarya Halk Sağlığı Laboratuvarı online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Sakarya Halk Sağlığı Laboratuvarı Randevu

Sakarya Halk Sağlığı Laboratuvarı randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Sakarya Halk Sağlığı Laboratuvarı iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0264) 255 23 71 telefon numarası Adres : Korucuk Mah. 4140. Sk. No:1709 Ada Adapazarı, Sakarya, Sakarya. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sakarya Halk Sağlığı Laboratuvarı Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0264) 255 23 71

Poliklinik Çalışma Saatleri

Sakarya Halk Sağlığı Laboratuvarı Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Sakarya Halk Sağlığı Laboratuvarı Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here