Sakarya Kaynarca İlçe Hastanesi

0
21

Sakarya Kaynarca İlçe Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere sakarya kaynarca ilçe hastanesi diş polikliniği sakarya kaynarca ilçe devlet hastanesi iletişim sakarya pamukova devlet hastanesi kaynarca devlet hastanesi tahlil sonuçları pendik devlet hastanesi kaynarca devlet hastanesi göz doktorları karasu devlet hastanesi kaynarca devlet hastanesi diyetisyen bilgilerini içermektedir.

Sakarya Kaynarca İlçe Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Sakarya Kaynarca İlçe Hastanesi Randevu

Sakarya Kaynarca İlçe Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Sakarya Kaynarca İlçe Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 264 871 30 32 telefon numarası Adres : Şehit Ercan Karadağ Cad. No:51 Kaynarca/Sakarya, Sakarya. İnternet sitesi Web : kaynarcadh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sakarya Kaynarca İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 264 871 30 32

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Sakarya Kaynarca İlçe Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Samsun Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi

Sakarya Kaynarca İlçe Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here