Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

0
29

Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere samsun ağız ve diş sağlığı hastanesi atakum samsun ağız ve diş sağlığı hastanesi atakum polikliniği samsun ağız ve diş sağlığı hastanesi çene cerrahisi samsun ağız ve diş sağlığı hastanesi atakum polikliniği nerede samsun diş hastanesi randevu alma mhrs samsun ağız ve diş sağlığı hastanesi doktor yorumları samsun diş hastanesi acili var mı samsun diş hastanesi atakum bilgilerini içermektedir.

Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu

Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0362) 440 00 45 telefon numarası Adres : Adalet Mahallesi, Lise Cd. No:83, 55060 İlkadım/Samsun, Samsun. İnternet sitesi Web : samsunagizdis.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0362) 440 00 45

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here