Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina

0
36

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina Tahlil Sonucu

Sizlere samsun eğitim ve araştırma hastanesi atakum ek binası telefon numarası samsun eğitim ve araştırma hastanesi atakum ek binası randevu samsun atakum eğitim araştırma hastanesi doktorları atakum eğitim araştırma hastanesi telefon numarası samsun eğitim ve araştırma hastanesi atakum ek binası doktorları atakum eğitim araştırma hastanesi randevu atakum araştırma hastanesi doktorları samsun atakum araştırma hastanesi telefon numarası bilgilerini içermektedir.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina Randevu

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (362) 230 56 29 telefon numarası Adres : Fevzi Çakmak Mah. Lise Cad. No:83 Pk: 55070 İlkadım/Samsun, Samsun. İnternet sitesi Web : samsuneah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (362) 230 56 29

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here