Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi

0
23

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere samsun kamil furtun hastanesi iletişim samsun göğü hastanesi öldürülen doktor samsun en iyi doktorları samsun verem hastanesi dr eray ataş gögüs cerrahisi samsun dr hayriye çete kök samsun devlet hastanesi doktor listesi bilgilerini içermektedir.

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi Randevu

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0362) 440 00 44 telefon numarası Adres : Reşadiye Mahallesi, Osmaniye Cd., 55040 İlkadım/Samsun, Samsun. İnternet sitesi Web : samsuneah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0362) 440 00 44

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here