Samsun İlkadım Verem Savaş Dispanseri

0
26

Samsun İlkadım Verem Savaş Dispanseri Tahlil Sonucu

Sizlere atakum verem savaş dispanseri verem savaş dernek dispanseri samsun verem savaş dispanseri nedir verem savaş dispanseri randevu alınır mı samsun il sağlık müdürlüğü bilgilerini içermektedir.

Samsun İlkadım Verem Savaş Dispanseri online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Samsun İlkadım Verem Savaş Dispanseri Randevu

Samsun İlkadım Verem Savaş Dispanseri randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Samsun İlkadım Verem Savaş Dispanseri iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0362 234 73 90 telefon numarası Adres : Adalet Mah. 100. Yıl Blv. 232 İlkadım, Samsun, Samsun. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Samsun İlkadım Verem Savaş Dispanseri Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0362 234 73 90

Poliklinik Çalışma Saatleri

Samsun İlkadım Verem Savaş Dispanseri Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Medical Park Tarsus Hastanesi

Samsun İlkadım Verem Savaş Dispanseri Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here