Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

0
23

Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere samsun kadın doğum ve çoçuk hastalıkları hastanesi doktor listesi samsun kadın doğum ve çoçuk hastalıkları hastanesi doktor çalışma listesi samsun kadın doğum hastanesi doktor listesi samsun kadın doğum hastanesi tahlil sonuçları samsun kadın doğum hastanesi telefon numaraları samsun kadın doğum hastanesi doktorları semra öden samsun kadın doğum hastanesi odaları samsun kadın doğum ve çoçuk hastalıkları hastanesi kardiyoloji doktorları bilgilerini içermektedir.

Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu

Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0362) 230 91 00 telefon numarası Adres : Fevzi Çakmak Mah., 100. Yıl Bulv., Lise Cad. No:83, 55070 İlkadım/Samsun, Samsun. İnternet sitesi Web : samsuneah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0362) 230 91 00

Bunları da Okumalısın  Balıkesir Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here