Samsun Kavak Devlet Hastanesi

0
23

Samsun Kavak Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere samsun kavak devlet hastanesi randevu alma kavak devlet hastanesi kadin dogum kavak devlet hastanesi tahlil sonuçları samsun kavak yeni devlet hastanesi ladik devlet hastanesi havza devlet hastanesi kavak devlet hastanesi hemşireleri terme devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Samsun Kavak Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Samsun Kavak Devlet Hastanesi Randevu

Samsun Kavak Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Samsun Kavak Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0362 741 51 60 telefon numarası Adres : Soğuksu Mahallesi, Hastane Sokak, No:17 Kavak/Samsun, Samsun. İnternet sitesi Web : kavakdh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Samsun Kavak Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0362 741 51 60

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Samsun Kavak Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Gaziantep Şehitkamil Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Samsun Kavak Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here