Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

0
24

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere esentepe ağız ve diş sağlığı merkezi şanlıurfa merkez/haliliye/şanlıurfa şanlıurfa ağız ve diş sağlığı hastanesi doktorları şanlıurfa diş hastanesi haliliye randevu karaköprü ağız ve diş sağlığı hastanesi karaköprü ağız ve diş sağlığı hastanesi karaköprü/şanlıurfa şanlıurfa eyyübiye ağız ve diş sağlığı hastanesi şanlıurfa merkez/şanlıurfa karaköprü diş hastanesi bölümleri şanlıurfa mehmet akif inan diş hastanesi şanlıurfa’da diş teli takan hastaneler bilgilerini içermektedir.

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0414) 318 54 00 telefon numarası Adres : Atakent Mah. Atatürk Bulvarı No:59 Karaköprü /Haliliye/Şanlıurfa, Şanlıurfa. İnternet sitesi Web : sanliurfaadsh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0414) 318 54 00

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here