Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi

0
25

Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere akçakale devlet hastanesi kadın doğum akçakale devlet hastanesi randevu al akçakale devlet hastanesi cildiye harran devlet hastanesi bozova devlet hastanesi ceylanpınar devlet hastanesi birecik devlet hastanesi suruç devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi Randevu

Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0(414) 318 93 00 telefon numarası Adres : Adnan Menderes Mah., Turgut Özal Bulvarı No: 17 Akçakale / Şanlıurfa, Şanlıurfa. İnternet sitesi Web : akcakaledh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0(414) 318 93 00

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Giresun Bulancak Devlet Hastanesi

Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here