Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi

0
21

Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere şanlıurfa birecik devlet hastanesi ortopedi doktorları birecik devlet hastanesi kadin doğum randevu birecik devlet hastanesi kbb şanlıurfa devlet hastaneleri birecik özel diş doktorları birecik özel hastaneler birecik devlet hastanesi genel cerrahi suruç devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi Randevu

Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0414) 652 10 83 telefon numarası Adres : Kurtuluş Mah., Urfa Yolu Üzeri, 63400 Birecik/Şanlıurfa, Şanlıurfa. İnternet sitesi Web : birecikdh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0414) 652 10 83

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Özel Es-Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İzmir

Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here