Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi

0
39

Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere bozova devlet hastanesi kadin dogum bozova devlet hastanesi doktorlar bozova devlet hastanesi ihalesi sanliurfa bozova devlet hastanesi randevu bozova yeni devlet hastanesi birecik devlet hastanesi ceylanpınar devlet hastanesi halfeti devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi Randevu

Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0414) 711 50 28 telefon numarası Adres : Suruç Yolu Üçüncü Km İmam Hatip Lisesi Karşısı Bozova / Şanlıurfa, Şanlıurfa. İnternet sitesi Web : bozovaih.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0414) 711 50 28

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here