Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi

0
28

Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere ceylanpınar devlet hastanesi tahlil sonuçları ceylanpınar devlet hastanesi psikiyatri ceylanpınar devlet hastanesi cildiye ceylanpınar devlet hastanesi ihalesi ceylanpınar devlet hastanesi kbb doktorları ceylanpinar devlet hastanesi kardiyoloji doktorları hilvan devlet hastanesi siverek devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi Randevu

Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0414) 471 46 12 telefon numarası Adres : Aydınlık Mahallesi 209.Sokak No:10 Ceylanpınar / Şanlıurfa, Şanlıurfa. İnternet sitesi Web : ceylanpinardh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0414) 471 46 12

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here