Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi

0
32

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere şanlıurfa eyyübiye devlet hastanesi doktorları şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesi şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesi eyyübiye/şanlıurfa 800 yataklı eyyübiye devlet hastanesi doktorları şanlıurfa eyyübiye eğitim ve araştırma hastanesi kadın doğum doktorları şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesi doktorları çoçuk gastroenteroloji doktorları şanlıurfa şanlıurfa devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0414) 317 17 17 telefon numarası Adres : Yenice Mah., Yenice Yolu No No:1, 63300 Eyyübiye/Şanlıurfa, Şanlıurfa. İnternet sitesi Web : sanliurfaegitimarastirma.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0414) 317 17 17

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here