Şanlıurfa Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi

0
22

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere şanlıurfa eyyübiye eğitim ve araştırma hastanesi kadın doğum doktorları şanlıurfa kadın doğum hastanesi perinatoloji şanlıurfa meydan hastanesi kadın doğum doktorları şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesi eyyübiye/şanlıurfa şanlıurfa araştırma hastanesi doktorları haliliye devlet hastanesi kadin dogum doktorlari şanlıurfa metrolife hastanesi kadın doğum doktorları şanlıurfa mehmet akif inan hastanesi kadın doğum doktorları bilgilerini içermektedir.

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Randevu

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 4143188400 telefon numarası Adres : İpek Yol Cad Saglik Müdürlüğü Yanı ,Şanlıurfa, Şanlıurfa. İnternet sitesi Web : urfadogumevi.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 4143188400

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bunları da Okumalısın  Çorum Alaca Devlet Hastanesi

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here