Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

0
16

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere şanlıurfa mehmet akif inan hastanesi bölümleri mehmet akif inan eğitim ve araştırma hastanesi haliliye ek binası doktorları mehmet akif inan eğitim ve araştırma hastanesi tahlil sonuçları şanlıurfa mehmet akif inan hastanesi kadın doğum doktorları şanlıurfa araştırma hastanesi doktorları şanlıurfa mehmet akif inan hastanesi haliliye ek binası doktorları şanlıurfa mehmet akif inan hastanesi kbb doktorları şanlıurfa 500 yataklı devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0414) 318 60 00 telefon numarası Adres : Esentepe Mah., Ertuğrul Cad., 63300 Merkez/Haliliye/Şanlıurfa, Şanlıurfa. İnternet sitesi Web : sueadh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bunları da Okumalısın  Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0414) 318 60 00

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here