Şanlıurfa Merkez Verem Savaş Merkezi

0
31

Şanlıurfa Merkez Verem Savaş Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere verem savaş dispanseri iletişim sanliurfa verem savas verem savaş dispanseri nerede verem savaş dispanseri nedir şanlıurfa sıtma savaş dispanseri birecik verem savaş dispanseri bilgilerini içermektedir.

Şanlıurfa Merkez Verem Savaş Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Merkez Verem Savaş Merkezi Randevu

Şanlıurfa Merkez Verem Savaş Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Şanlıurfa Merkez Verem Savaş Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0414 318 73 72 telefon numarası Adres : İmam Bakır Mahallesi, 667. Sk. No:9, 63040 Şanlıurfa Merkez, Şanlıurfa. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Merkez Verem Savaş Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0414 318 73 72

Poliklinik Çalışma Saatleri

Şanlıurfa Merkez Verem Savaş Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Şanlıurfa Merkez Verem Savaş Merkezi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here