Şanlıurfa Suruç Devlet Hastanesi

0
19

Şanlıurfa Suruç Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere şanlıurfa suruç devlet hastanesi iş başvurusu suruc devlet hastanesi randevu numarasi suruç devlet hastanesi tahlil sonuçları suruç devlet hastanesi nöroloji doktorları suruç devlet hastanesi diyetisyen suruc devlet hastanesi goz doktoru bozova devlet hastanesi birecik devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Şanlıurfa Suruç Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Suruç Devlet Hastanesi Randevu

Şanlıurfa Suruç Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Şanlıurfa Suruç Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 4146113068 telefon numarası Adres : Dikili Mah. Ziyaret Yolu Caddesi Suruç Şanlıurfa, Şanlıurfa. İnternet sitesi Web : surucdh.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Suruç Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 4146113068

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Şanlıurfa Suruç Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Özel Kemal Bayındır Hastanesi

Şanlıurfa Suruç Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here