Sarışınlar için bazı makyaj ipuçları

0
141
Sarışınlar için bazı makyaj ipuçları

Sarışınlar için ipuçları için birçok faktör var. Sarışın seviyesini, altı tonunu, altı tonunu ve cilt derinliğini düşünmeniz gerekir.

Bir insan çok tenli bir cilde sahipse, sarı saçlı, özellikle biraz daha sarı / altın sarısı ile yıkanmış görünmelerini sağlayabilir.

Cildine renk katmadan saçın sarılığının cildin biraz mat / soluk görünmesine neden olabileceğine dikkat edin. Biraz sıcaklık vermek için bir muz tozu kullanarak bununla savaşabilirsiniz. Makyajdaki sıcaklık, pürüzlü sarı saçlı, güzel bir şeydir. Altın sarı saçları çok açık sarı olduğu için, sarı tonlu cildin soluk görünmesine neden olabilir çünkü saçlar daha sarı görünür, cildin çok bej, soluk görünümlü veya düz görünmesini sağlar. Gerçekten ilave sıcaklık eklemeniz gerekiyor. Brassy blonde, sarı, kırmızı, turuncu gibi sıcak tonlarla şeftali, kayısı vb. Tonlarda harika görünüyor. Altın göz farı, şampanya, gül altın renkleri daha sıcak nötr kahverengi göz farı için tercih ediyor.

Güzel bir kayısı allık cildi gerçekten canlandırabilir ve gerçekten her şeyi tamamlar. Isıtıcı çıplak rujlar daha iyi görünüyor

daha koyuysanız ve bu tür pirinç rengi bir sarışınınız varsa, cildin çok nötr / düz görünmesini sağlamak veya daha nötr bir sarışınla değiştirmek için daha sıcak bir fondöten veya pudra tercih edin.

Kül sarışın

kül sarışın

O kadar sarı değil, kül / yeşil tonlu olmasına rağmen, teknik olarak serin tonlu ama genel olarak aşırı sarı olmadığından ve gümüş gibi süper süper tonda olduğundan oldukça nötr ve bu tür daha nötr bir sarışının herhangi bir rengi çıkardığını görüyorum. Bu renk türü çoğu zaman iyi görünür ve çoğu tonlu tonla gerçekten kontrast oluşturabilir ve pirinç rengi sarışın gibi yıkanıp atmak yerine daha canlı görünmelerini sağlayabilir.

Sıcak renkler, serin renkli farlar, çıplak rujlar. Bu sarışınla birlikte sadece kendi tonlarınızı izleyin

gümüşi sarışın 

gümüşi sarışın

Bu tipin siyah, gri, beyaz gibi nötr renklerle gerçekten iyi göründüğünü biliyorum. Bu sarışın türü gerçekten koyu bir Smokey gözünü veya kalın siyah eyeliner’ı ve mavi tonlu pembeler, morlar, maviler, koyu kırmızılar, serin tonlu allık gibi serin tonlu renkleri çıkarabilir. Bu tür sarışın koyu renkleri daha iyi çeker. Brassy blonde, siyahın göründüğünü hissediyorum. Portakal, şeftali ve kayısı biraz fazla sıcak bakmış gibi görünüyor. Nötr çıplaklar biraz donuk görünebilir, bu yüzden mauvey tipi bir çıplak tercih etmek daha iyi olabilir

  • Boynunuzun rengine uygun bir fondöten seçin.
  • Solgunsanız, aşırı karanlık olmayan serin bir tonda kontur gölgesi seçin.
  • Soluksanız açık tonlu bir vurgulayıcı vurgulayıcıdır.
  • Pembe pembe allık, en güzel renginizdir.
  • Mavi gözleriniz varsa, en göz kamaştırıcı göz farı tonları altın, bakır, bronz, şeftali ve ılık kahverengidir.
  • Mavi gözleriniz varsa lacivert ve koyu kahverengi eyeliner ve rimel gurur vericidir.
  • Kaşlarınız aşırı derecede değil, saç renginizden biraz daha koyu olmalıdır.
  • Pembe pembe rujlar, pembemsi çıplaklar ve mavi tonlu kırmızılar gibi düzdür.
Mavi gözler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here