Serdivan Ketem Sakarya

0
47

Serdivan Ketem Sakarya Tahlil Sonucu

Sizlere adapazarı ketem adapazarı/sakarya sakarya ketem harita serdivan ketem sigara birakma polikliniği ketem randevu alma merkez kanser danışma polikliniği sakarya serdivan sağlıklı yaşam merkezi sakarya yenikent devlet hastanesi ketem randevu sakarya mamografi bilgilerini içermektedir.

Serdivan Ketem Sakarya online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Serdivan Ketem Sakarya Randevu

Serdivan Ketem Sakarya randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Serdivan Ketem Sakarya iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0264 211 00 23 telefon numarası Adres : Arabacıalanı Mahallesi Çark Caddesi No:328 Serdivan, Sakarya. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Serdivan Ketem Sakarya Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0264 211 00 23

Poliklinik Çalışma Saatleri

Serdivan Ketem Sakarya Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Serdivan Ketem Sakarya Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here