Serinhisar İlçe Entegre Hastanesi

0
18

Serinhisar İlçe Entegre Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere acıpayam devlet hastanesi denizli devlet hastanesi tavas devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Serinhisar İlçe Entegre Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Serinhisar İlçe Entegre Hastanesi Randevu

Serinhisar İlçe Entegre Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Serinhisar İlçe Entegre Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0 (258) 591 20 06 telefon numarası Adres : Şehit Muzaffer Korkut Cd.No:61 Serinhisar/Denizli, Denizli. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Serinhisar İlçe Entegre Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0 (258) 591 20 06

Poliklinik Çalışma Saatleri

Serinhisar İlçe Entegre Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Artvin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Serinhisar İlçe Entegre Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here