Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

0
22

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere sivas ağız ve diş sağlığı merkezi başhekimi ağız diş hastanesi randevu alma sivas diş hastanesi randevu alma numarası sivasın en iyi diş doktoru sivas istasyon caddesi diş hekimi sivas numune hastanesi diş doktorları ağız ve diş sağlığı randevu al sivas üniversite diş hastanesi randevu alma bilgilerini içermektedir.

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0346) 215 20 25 telefon numarası Adres : Kardeşler Mah. Bağdat Cad. 6. Sok. No:5 , Sivas. İnternet sitesi Web : sivasadsh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0346) 215 20 25

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bunları da Okumalısın  Diyarbakır Veni Vidi Tüp Bebek Merkezi

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here