Synevo Laboratuvarı Kızılkanat İzmir

0
31

Synevo Laboratuvarı Kızılkanat İzmir Tahlil Sonucu

Sizlere bilgilerini içermektedir.

Synevo Laboratuvarı Kızılkanat İzmir online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Synevo Laboratuvarı Kızılkanat İzmir Randevu

Synevo Laboratuvarı Kızılkanat İzmir randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Synevo Laboratuvarı Kızılkanat İzmir iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 444 6 522 / 0232 4046522 telefon numarası Adres : 1359 Sokak Kızılkanat Sağlık Sitesi A Blok No:2/B Kahramanlar, Alsancak, İZMİR, İzmir. İnternet sitesi https://synevo.com.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Synevo Laboratuvarı Kızılkanat İzmir Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 444 6 522 / 0232 4046522

Poliklinik Çalışma Saatleri

Synevo Laboratuvarı Kızılkanat İzmir Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Synevo Laboratuvarı Kızılkanat İzmir Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here