Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır? Videolu Makyaj Yapımı

0
162
Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır
Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır

Türkan Şoray Makyajı her kadının hayali. Türk sineması Türkan Şoray‘ın en iyi kadın oyuncularından biri olan bir makyajı tartışılmaz. Bu hem masum hem de saf, hem kadın hem de kadınsı duruşun şüphe içinde büyük bir rol oynadığı bir devinim. Büyük, esrarlı ve siyah gözleri Türkan Şoray‘ın sayısında, filmin ‘Sultan’ın karakteri ve gözleri akla geliyor. Türkan Şoray büyük gözleri ve göz makyajı ile daha da göze hitap etmeyen gözler için en uygun olanı, onlar için en uygun olanıdır.

Pek çok kadın, Türkan Şoray gibi gözlere sahip olmak istiyor bundan şüphe edilmez zaten. Bu mümkün değilse, en azından kullandığı makyaj tekniklerini kullanarak, gözlerinde Türkan Şoray bakışlarını yakalayabilirsiniz. Türkan Şoray Makyajı ve özellikle göz makyajı için ihtiyacınız olan malzemelerin yoğun kullanımına odaklanmak gerekirse aşağıdaki gibi bir makyaj yapabilirsiniz.

Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır?

Gözünüzün içine beyaz bir kalemle gözünüzün beyazlarını çekerek, gözünüzün beyazlarını çekerek, göze daha büyük bir hacim kazandırmak için ilk adımı atıyor.

Gözün dış ucundan başlayan alt Kirpikler, gözü siyah göz kalemi orta kısmına kadar ince bir çizgi çekin. Siyah göz kalemini al. Bu, gözünüzün daha küçük görünmesine neden olur, ayrıca gözlere Puslu bir görünüm verir. Ancak, en önemli turkuaz rengi makyaj iri gözleri kandırır.

Gözünüzün çeşmesinden başın üst kirpiklerinin altından düz bir şekilde başlayıp uzun bir çizgi ile göz kalemi çekin.

Göz farı ve göz kapağınızı bir göz farı yardımı ile kapatın. Göz farı veya göz kalemi şeklindeki sargı kısmı kalın bir çizgi uygulayın ve bir fırça kullanarak dağıtın, hafifçe dağıtın.

Kirpiklerin altında maskara bol bol kazanın şeklinde uygulayın. Sahte kirpikler kullanabilirsiniz.

Dudaklarınıza kırmızı tonlarında, ruj ve çıplak veya daha doğal tonları uygulayarak makyajınızın son adımını tamamlayın.

Türkan Şoray Makyajı
Türkan Şoray Makyajı

yüz makyajımı kusurlar olarak kapatmayı, aynı zamanda istediğimiz yüz çizgilerini kapatmayı amaçlıyor ve kendi yüzümüzün makyajındaki teknikleri uygulamak için ünlü bir insana hayranlık duyuyor ve mutluluk için fırsat sağlıyor.

Makyaj veya moda makyajı yaparken, aynı zamanda çok beğenilen teknikleri kullanarak, yüzünüzde profesyonel ve modern bir dokunuş yaratabilirsiniz.

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here