Home / Tahlil Sonuçları / Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi

Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi

Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere ankara göz hastaneleri maya göz kudret göz dünya göz turkuaz göz rengi veni vidi göz era göz ankara özel göz hastaneleri bilgilerini içermektedir.

Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi Randevu

Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0312) 447 2525 telefon numarası Adres : Nene Hatun Caddesi No:61, 06700 , Ankara, Ankara. İnternet sitesi http://www.turkuazgoz.com/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0312) 447 2525

Poliklinik Çalışma Saatleri

Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Turkuaz Göz Hastalıkları Merkezi Görüntüleri

Mutlaka Okumalısın

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu Sizlere bursa ağız ve diş sağlığı merkezi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir