Ultherapy nasıl uygulanır? Tek seansta Ultherapy ile boyun ve yüz gerdirme

0
124
Ultherapy
Ultherapy

Cilt sıkılaştırma ve gerginlik tedavisi sağlayan dokularda ses dalgaları odaklı taşıyıcı kullanarak kollajen üretiminin uyarılması yoluyla cildin alt katmanlarında ultherapy teknolojisi.

Ultherapy Nedir Ultherapy şikayet ultherapy fiyatı ultherapy zararları ultherapy nedir ultherapy yaptıranların yorumları ultherapy öncesi sonrası ultherapy yaptıranların yorumları 2019 ultherapy yan etkilerini sizler için yazdık.

Ultherapy ile tek seansta yüz ve boyunda kaldırma

Cilt sıkılaştırma ve yüz gerdirme tedavisi sağlayan dokularda ses dalgaları odaklı taşıyıcı kullanarak kollajen üretiminin uyarılması yoluyla cildin alt katmanlarında ultherapy teknolojisi uygulanmaktadır. Bu uygulama ile

– Subkütan dokularda kollajeni arttırır
– Güçlendirilmiş bağ dokusu
– Daha sıkı bir cilt
– Kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma hedeflenir.

Benzer bir amaç için farklı teknolojilerin varlığına rağmen, cihazın gerçek zamanlı olarak izlenecek sürecin etki alanı, cihaz üzerindeki görüntü ile istenen alanlara, iki farklı katmana hassas bir şekilde müdahale edebilme yeteneği ve Sadece FDA onaylı Ulthera teknoloji ile mümkündür.

Cildinizde zamanla oluşan kırışıklıklar ve sarkmalar nedeniyle derinin sarkmasıyla alında, ciltte yanakta, ağzın kenarında, yüz konturunda ve çene çizgisinde oluşan kırışıklıkları göz çevresindeki kırışıklık tedavisinde bu yöntem uygulanmaktadır.

Ultherapy erkek
Ultherapy erkek

Ulthera cihazı ile bu tedavi de, ses dalgaları, ısı enerjisi ile monitörün cildin altındaki dokulara zarar vermeden kontrollü ve istenen derinlik vererek cilt dokusunun üst katmanlarına odaklanan, kollajen üretimini bağlayan bir monitörle bu işlem yapılmaktadır.

Cildin sıkılaştırılması için zaman ve sıkılaştırma ile oluşturulan bir yöntem olan cerrahi olmayan ultherapy, cilt kolajeninin azaltılması, bağ dokusu yenilenmesinin gevşemesi ve sarkması ve tedavi altında tek bir tedavi seansta cildin güçlendirilmesidir.

Ultherapy nasıl uygulanır?

Ultrasonik yüz ve boyun gençleştirilmesi sırasında, cildin alt katmanları ile temas halinde olan başlığı taşıyan ultrason dalgalarının cilte gezdirilerek cihazın ekranında görüntülenir. 3 mm ve 4,5 mm’lik uygulama alanlarında cilt bağ dokusunun altında odaklanmış ses dalgaları ile bu bölgelerdeki kollajen taşıyıcılığının ısınmasını teşvik eden ısı bölgelerinde hasara yol açtığı ve yeni kollajen üretiminin teşvik edildiği kuvvetli sıkılaştırma etkisinin oluşması sağlanır. Bu işlem sırasında, cilt yüzeyi etkilenmez.

Bunları da Okumalısın  Tıbbi Kenevir Yağı - Kenevir yağının faydaları - Ne işe Yarar?

Bir önceki yazımız olan Altın iğne Nedir? Faydaları Nelerdir? Gerçekten işe yarıyor mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here