Ümraniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

0
18

Ümraniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere ümraniye devlet hastanesi kadın doğum ümraniye devlet hastanesi doktorları ümraniye devlet hastanesi ortopedi doktorları ümraniye devlet hastanesi dahiliye doktorları ümraniye devlet hastanesi üroloji randevu eğitim araştırma hastanesi laboratuvar sonuçları ümraniye eğitim ve araştırma hastanesi endokrinoloji doktorları ümraniye devlet hastanesi hacamat randevu bilgilerini içermektedir.

Ümraniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu

Ümraniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Ümraniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0216) 632 18 18 telefon numarası Adres : Elmalıkent Mahallesi Adem Yavuz Cad. No:1 Ümraniye / İstanbul, İstanbul. İnternet sitesi Web : www.ueh.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0216) 632 18 18

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Ümraniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Ümraniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here