Uzmanlardan Öğrendiğim 12 Airbrush Makyaj Sırları

1
75
Uzmanlardan Öğrendiğim 12 Airbrush Makyaj Sırları

Uzmanlardan Öğrendiğim 12 Airbrush makyaj sırları olan 12 maddeyi sizler için yazdım. 2019 yılını geride bıraktıgımız 2019 yılı için sizlerin makyajı için altın niteliğinde bir yazı dizi hazırladım.. bu makyaj makyaj sırları hem genç kızlarımızın hemde kendini genç hissedenlerin işine oldukça yarayacak…

Kişisel airbrush makyajına dalmak korkutucu görünebilir, ama cesaret kırmayın! Airbrush makyajı uzun süre dayanıklıdır, ürünleri eşit şekilde uygular ve cildinizin kusurlarını tamamen kapatır, dolayısıyla öğrenme eğrisine kesinlikle değer. Airbrush makyajınızla kusursuz bir görünüm oluşturmaya yönelik 12 ipucumuz için okumaya devam edin.

Makyaj sırları ve makyaj yapmanın sırları video güzel makyajın sırları video güzellik ve makyaj sırları doğal makyaj yapma sırları doğru makyaj yapmanın sırları profesyonel makyaj yapmanın sırları kolay makyaj yapmanın sırlarını sizlerin okuması için kaleme aldım..

Hadi gelin başlayalım

2019 Yılı Makyaj Sırları

Kaliteli bir airbrush sistemi seçin

Airbrush makyaj sistemleri ucuz değildir, ancak cüzdanınızı yedeklemek için kaliteden ödün vermeniz durumunda hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Airbrush sistemleri için en popüler markalar TEMPTU, Dinair ve Luminess’dir. Daha fazla bilgi için Airbrush Kit satın alma kılavuzumuzu kontrol edin .

Bir astar ile başlayın

Airbrush temeli cilt üzerinde kuruyor olabilir, ancak yağ bazlı bir nemlendirici kullanmak için cazip olmayın! Yağ bazlı ürünler, kuruluşunuzun formülünü bozabilir. Cildinizi nemlendirmek için su bazlı bir ürün kullanın. Yağ bazlı bir nemlendirici kullanmanız gerekiyorsa, cilde batırmak için birkaç dakika verin ve ardından fazlalığı ortadan kaldırın. Benefit’in POREfessional Face Primer gibi gözenekleri saran ürünler , airbrush makyajını uygulamadan önce kullanım için mükemmeldir.

Temel renk tonlarını karıştırın

Çoğu airbrush sistemi bir dizi fondöten tonuna sahiptir. En iyi sonuç için, en iyi eşleşmeyi bulmak için bunları cildinizde değiştirmeyi deneyin. Gölgelerin hiçbiri uyuşmazsa, bunları airbrush tabancasında karıştırmak en iyisidir. Mükemmel eşleşmenizi bulmak için farklı kombinasyonları denemeniz gerekebilir.

Şişeyi çalkalayın

Airbrush tabancasına herhangi bir ürün eklemeden önce şişeyi iyice çalkalamanız gerekir. Bu, formülün hava kabarcıklarından arınmış olmasını ve tamamen karıştırılmasını sağlayacaktır. Airbrush temeli, kullanmadığınız zamanlarda ayırabilen özel bir formül kullanır.

Test yaması yapın

Yüzünüze airbrush makyajı yapmaya başlamadan önce, tabancayı açıp bir kâğıda veya elinizi kullanarak kullanmayı deneyin. Rengin istediğiniz renkle eşleştiğinden ve formülün kabarcıklardan bile arınmış olduğundan emin olun. Bu ayrıca airbrush tabancanızla pratik yapmanın harika bir yoludur.

Cildinizi kurutan makyajlardan kaçının

Alt göz bölgenize airbrush makyajı uygulayabilirsiniz, ancak bunu önermiyoruz. Bu tip bir temel, ince çizgilerinize yerleşebilir ve hassas bir alanda kullanıldığında cildinizi kurutabilir.

Önce krem ​​kapatıcıyı uygulayın

Krem kapatıcı kullanmak isterseniz, airbrush makyajınızdan önce uygulayın. Cildinize iyice karıştırdığınızdan emin olun. Airbrush temeli krem ​​kapatıcı üzerinde katmanlanabilir, ancak krem ​​ürünler airbrush makyajı üzerinde iyi uyum göstermez.

Doğru uygulama tekniğini kullanın

Airbrush makyajınızı yaparken üç ana şey vardır. İlk olarak, silahı dik durumda tuttuğunuzdan emin olun. Aksi halde hava akışını kesebilir veya makyajı dökülebilir. Yüzden birkaç santim tutun (altı ila sekiz ideal). Uygularken, elinizi örtmek için elinizi dairesel hareketlerle hareket ettirin. Airbrush makyajını katlayabilirsin ama birazcık uzun bir yol kat ettiğini hatırla!

Hareket etmeyi bırakma

Airbrush tabancası açıkken, asla elinizi hareket ettirmeyin! Ara vermeniz gerekiyorsa, kapsama alanını kontrol edin veya başka bir sebepten dolayı durun, hava akışını kapatmak ve airbrush tabancasını yüzünüzden uzaklaştırmak önemlidir. Airbrush makyajı uygularken hareket etmeyi bırakırsanız, cildinizde çirkin bir “leke” yaratabilirsiniz.

Kabarık bir fırça ile temizleyin

Airbrush makyajını uygularken, hava kabarcıkları veya diğer küçük kusurları fark edebilirsiniz. Bunları temizlemek için, tabancayı kapatmayı ve geniş, temiz, kabarık bir makyaj fırçasıyla bölgeyi hafifletmeyi deneyin.

Bir toz ile ayarlayın

Airbrush temelini uyguladıktan sonra, bir yarı saydam son işlem veya ayar tozu ile ayarlamanız gerekir. Bu, daha sonra kullandığınız herhangi bir toz ürününü, allık veya bronzlaştırıcı gibi güzel bir şekilde karıştıracaktır.

Bir ayar spreyi ile bitirin

Makyaj rutininiz bittiğinde, her zaman bir ayar spreyi ile yerine kilitlemelisiniz. Bu spreyler, airbrush makyajınızı gün boyu koruyacak. Urban Decay’in Tüm Nighter Ayar Püskürtme ve Nyx Makyaj Ayar Spreyleri harika seçenekler.

Bir önceki yazımız olan Hollywood Yıldızlarının Makyaj Sırları - 2019 Makyaj Tüyoları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunları da Okumalısın  İpek Kirpik Nedir? İpek Kirpik Fiyatları - Yararları - Zararları
[Toplam:9    Ortalama:5/5]

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here