Vaser Liposuction Ameliyatı Nedir ve Nasıl Yapılır? Tüm Detayları

2
176
Vaser Liposuction nedir
Vaser Liposuction nedir

Vaser Liposuction Ameliyatı nedir ve nasıl yapılır? Vaser Liposuction veya Vaser Lipo Nedir Türkiye’de en iyi yapan doktor ve en iyi hastane hangisidir? Vaser liposuction fiyatları konusunda en düşük fiyatı veren ve bu alanda en yi olan hastane ve doktorları da yazımızda geçirmeye ve sizler için araştırmaya çalışacağız. Vaser liposuction yaptıranlar ve bu ameliyatın zararları var mı yokmu inceleyip yorumları okuyacağız. Liposakşın yağ aldırma ameliyatı diye de halk arasında geçmektedir.

Vaser Liposuction Nedir?

Naci Çelik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı bana nasıl ve ne amaçla yapıldığı konusunda vasküler liposeleksiyon sürecinin anlatıldığını söyledi. Obezitenin belirtilerisonrası kilo aldıgınızı görüyorsanız Liposakşın yaptırıp ameliyat ile kilo aldırmanın vakti gelmiştir diyebiliriz.

Vaser Liposuction Ameliyatı

liposuction ameliyatı – kelimenin tam anlamıyla önceden hazırlanmış olduğu veya sonunda kelime haznesi – özel olarak hazırlanan vücut yağının çıkarılmasından önce bölge çözeltisinin ilave edilmesinden sonra küçük kanüllerle şişirildikten sonra küçük delikler ile deride delinir ve Verilen sıvıya girerek aynı zamanda yağın çıkarılması işlemidir.

Vaser Liposuction nedir
Vaser Liposuction nedir

Vaser Liposuction Amacı

Sürecin amacı ‘kontur kusurları ortadan kaldırmaktır. Kalça, bel, karın, diz, uyluk ve jowl bölgesi ve üst kol bölgesi, bu sürecin en çok erkek ve kadın olduğu alanlar. Hastaya uygun şekilde uygulanırsa, doğru uygulandığında çok fazla yan etkisi olmaz ve liposuction hastası 1-2 gün içinde normal yaşama dönmenizi sağlayan bir işlemdir.

Hastanın aktif hayata dönüşünü değiştirir

Klasik liposuction hastasının bölgedeki aktif hayata dönmesi ve yağ miktarı alındığı tarihe göre değişir. Bu süreç, hem hasta hem de pratisyen hekim için oldukça travmatik ve oldukça yorucudur. Hastaların giriş sürecinde meydana gelen şişme ve çürüme nedenleri travmaya ve postoperatif hastalara en önemli semptom, neden, ağrı, şişlik, morarma ve cilt düzensizlikleri ve dalgalanmalarında geç dönem ile bağlanmaktadır.

Vaser Liposuction Ameliyatı Sonrası

Bu noktada vaser liposelection (yağ) seçici aktive edilir. Vaser cihazı (erime) ile yağlı doku emülsifiye etmek ultrasonik dalgalar kullanır ve bu süre zarfında çevredeki doku (sinirler, kan damarları, bağ dokusu) zarar vermez. Bu, postoperatif dönemde hastaları daha kolay hale getirecektir. Vaser, liposuction, şişme ve morarma sonrası hastaların ağrıları, seviyeleri yapan hastalara göre daha az olasıdır.

Vaser Liposuction
Vaser Liposuction

Vaser Liposuction Fiyatı

Vaser, hasta ve doktorun, liposuction’dan daha fazla deneyim gerektirmesine rağmen, süreç açısından birçok avantajı olan bir yöntemi uygulamaya koyması. Aslında, teknik olarak daha zor ve maliyetli bir işlem. Fiyatı klinikten klinige değişmekte olup doktorunuzdan fiyat alabilirsiniz.

Vaser Hi def (4d) liposuction ameliyatı en yüksek seviyededir. Kısacası, bugünün Erkek ve kadınları bunu egzersiz ve diyet ile sağlayamıyor veya bu atletik görünüme ulaşmak için en etkili araçta sağlanan sürekliliğe ayak uyduramıyor.

Vaser Liposuction ameliyatı
Vaser Liposuction ameliyatı

Lipoplasti olan kadınlar için Vaser Hi def (4D)

Vücudun kum saati görünümü, göğüs dolgunluğu sakral bölgenin depresyonu (popo çukurlarının üst kısmında) ve abdominal bölgede hafif bir vurgu, kadınlara özgü oblik kasların yuvarlaklığını sağlamaktır. popo.

Spor yapamayanlar, ya da onun durumunda, kaşlarını boşa çıkarırlar…

Kol kaslarının açığa çıkarılması, bu şekilde erkeklere özgü elmasların daha çok öne çıktığı Six Pack, bel bölgesinde (aşk sapı) yağın göğüs kaslarına sabitlenmesi ve sırt kaslarının görünür hale gelmesi gerekir.

Yüzeysel liposuction yöntemi yapmanıza izin veren Vaser Hi def (4D). Liposuction sonrası sarkma cildiyle güzel bir cilt tonu, yüzeysel liposuction ve yaygın olabilir ve normal olarak bu yöntemde gözlenmez. Vaser Hi def ve vaser cihazı, bu iki şey (4D) eğitim (Kolombiya) için satın alınmış bir plastik cerrahtır.

2 YORUMLAR

  1. Vaser Liposuction Ameliyatı Nedir ve Nasıl Yapılır? Tüm Detayları 09:33:30 Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

  2. selamun aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım Vaser Liposuction Ameliyatı Nedir ve Nasıl Yapılır? Tüm Detayları 08:48:56 te okudum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here