Yaz Makyajı İpuçları ve Sırları

0
86
Yaz Makyajı

2019 Yılı ve 2020 Yılı Yaz Makyajı İpuçları ve Sırları yazımızı sonuna kadar okuyun. Yaz eğlenmek için çağırır. Ama eyeliner sürmek ve makyaj ipuçlarını okumadan yaza merhaba demeyin. Yaz aylarında makyaj uygulama sanatını bilmek çok önemlidir. Renkli elbiseni, parmak arası terlikleri ve benzerlerini giymek kadar basit olmalı. Isı ve nem kesinlikle makyajı uygulamak makyajınıza tam bir düşmandır…

Bunu göz önünde bulundurarak , tüm gün boyunca makyajınızı yapmanıza yardımcı olacak uzun bir yol gösteren bazı yaz makyajı ipuçlarını sizler için kaleme aldık. Bu ipuçları, makyajınızın taze ve güzel olmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

2019 – 2020 yılı makyajı yazın teninize uygun makyajı yaz trendlerine uygun ve yazın terletmeyen makyaj türünü öğrenmek istiyorsanız yaz makyaj trendleri yazımızız mutlaka okuyunuz. Yaz makyaj ürünleri yaz makyajı videolarımızı izleyerek veya yazın makyaj yapmak ve yapmamak gibi sorulara yanıt arıyorsanız cevabımız bu yazımızda.

Renkli Nemlendirici

Temel kullanmak yerine, renkli nemlendiriciler de düşünebilirsiniz. Bu sadece mükemmeldir ve cildinizin ısı artışında bile parlamasını sağlar. Bu, cilt tonunu daha da arttırır ve ona gereken parlaklığı ekler. Dahası, vakıfta olduğu kadar ağır hissetmiyorsunuz. İstediğiniz kadar parlak bir parlaklık sunar.

Astarı Unutma

Yaz Makyajı İpuçları Mükemmel bir yaz görünümü için, astarı unutmanın hiçbir yolu yoktur. Bu harika bir seçenektir ve yüz makyajından önce ve nemlendiriciden sonra gitmelidir. Astarın en önemli özelliklerinden biri, ağır değil ve yaz makyajınızı yerinde tutmanın yollarını çiziyor. Yüksek SPF’li bir astarı bile düşünebilirsiniz. Bu, cildinizi zararlı ultraviyole ışınlarından korumanın uzun bir yoludur.

Makyaj İpuçlarını Atlamayın

Mükemmel bir yaz görüntüsünün anahtarı, çok fazla makyaj yapmıyor. Çok fazla veya ağır makyaj kullanmaktan kaçının. Bunun yerine, daha hafif hissetmek ve bakmak için gidin. Güneş ısındığında, daha az makyajın merak ettiğini fark edeceksiniz. Ayrıca, makyaj yamalı görünmez. Cakey makyajını kesinlikle istemiyorsun. Aynısından kaçınmanın en iyi yolu, daha az makyaj uygulamaktır.

2019 – 2020 Yaz Makyajı

Kim cesur ve derin renkleri spor yapmayı sevmez? Ancak pek çoğu, bunların yaz aylarında ağır görünme eğiliminde olduğunu bilmiyor. Güzel görünümünü hafifletmek için saf dudak ve göz renklerini göz önünde bulundurmanız şiddetle tavsiye edilir. Bu ekstra tanıma ihtiyacınız varsa, bir dudak kalemi düşünebilirsiniz. Çıplak gölgeler sadece mükemmel bir yaz görünümü veren iyi çalışır. Şeffaf krem ​​göz farı, erimez ve hızlı bir şekilde batmaması nedeniyle mükemmel bir seçenektir.

Pudra Allık Kullanmaktan Kaçının

Allık uygulamak söz konusu olduğunda, pudra kızarmasına ve krema kızarmasına hoşçakal diyelim. Cildinizi pürüzsüzleştirir ve hatta. Ayrıca, cildiniz nemli ve sıcak hale geldiğinde tekrar uygulanması kolaydır. Kendinizi uygulamakta güçlük çekiyorsanız, evde profesyonel makyaj hizmetleri alabilirsiniz.

Leke Giderici Ruj

Yaz, mat rujunuza ve hoş geldiniz leke rujunuza veda edeceğiniz zamandır. Bunlar çok uzun ömürlü formüller. Leke rujlarını bu kadar sevilen şey nemi eklemek için bir dudak balsamının kullanılabilmesidir. Bu yaz denemek için bazı muhteşem tonları tatlı pembe ve şeftali tonlarıdır. Üzüm renkleri ve mandalina ile bile cesurca gidebilirsiniz.

Bunlar, mükemmel bir yaz görüntüsüne sahip olmanıza yardımcı olacak bazı yaz makyajı ipuçları. Eğer mükemmel dudak tonunu veya astarı tespit etmekte güçlük çekiyorsanız yorum olarak yazın yardımcı olalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here