Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi

0
29

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere yeditepe göz hastanesi şule ziylan yeditepe göz hastanesi muayene ücreti yeditepe göz hastanesi muayene ücreti 2019 yeditepe üniversitesi hastanesi sgk anlaşması var mı yeditepe hastanesi randevu 444 yeditepe üniversitesi hastanesi koşuyolu yeditepe ihtisas hastanesi adres yeditepe üniversitesi hastanesi insan kaynakları bilgilerini içermektedir.

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Randevu

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0212) 211 4000 telefon numarası Adres : Şakir Kesebir Cad., Göz Merkezi, Gaziumur Sok., No:28, Balmumcu, 34349 İstanbul, İstanbul. İnternet sitesi http://www.yeditepehastanesi.com.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0212) 211 4000

Poliklinik Çalışma Saatleri

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Sakarya Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlama Merkezi

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here