Yüzünüzü daha güzel göstermek için makyaj tüyoları

0
87
makyaj tüyoları

Yüzünüzü daha güzel göstermek için en iyi makyaj tüyolarını cildinizde adım adım uygulama adımlarını anlatacağız. Fondöten uygularken cildinize bastırın, kozmetik sünger veya güzellik karıştırıcısı ile olsun.

Bir makyaj fırçası kullanırken, harmanlamanın ve büyük gözenekleri gizlemenin en iyi yolu dairesel hareketlerle uygulamaktır. Temel renginin vücudunuzun en hafif kısımlarına uyup uymadığını kontrol edin: boyun, alnınızın ortası, burun köprüsü, vb. Değilse, biraz daha koyu bir gölgeyle gidin. Kuru ve ya da buruşuk cilde gelince daha az şey olur, bu nedenle çok az vakıf uygulayın, aksi halde cildiniz daha kuru ve buruşuk görünür.

Kaşlara gelince, en göze çarpan kısım kaşın üst kısmıdır, bu nedenle düz olduğundan emin olun: açılı veya düz bir fırça ile uygulamak, bunu başarmayı çok daha kolaylaştırır. Kaşlarınızı yeni saç renginizle eşleştirmek için, köklerinizin rengine bakın ve ona göre seçin. Ve ‘geçici bir yüz germe’ almak istiyorsanız, kaşlarınızın (kulaklarınıza işaret edenlerin) uçlarının kaşın geri kalanından biraz daha yüksek olduğundan emin olun.

Aynı etkiyi elde etmek için göz yanlarının dibinde, göz merceklerinin altında allık uygulayabilirsiniz – aynı zamanda harika bir yüz gerdirme. Bu da işe yarayacaktır çünkü gülümse yanaklarımızı çok fazla hareket ettiririz ve bu da yüzünüzdeki tozu daha da düşürür. Göz farı / ruj / allık renkleri söz konusu olduğunda, cilt altı tonları çok önemlidir – damarlarınızın renklerini güneşin altında görün. İrisinizde bile alt tonlar vardır ve bu size uygun olan göz farı renklerini belirlemenize yardımcı olabilir. Allıklarınla ​​ruj / parlatıcınla uyuşmuyor mu? Allık ile aynı ruj kullanın.

Gözlük takarsanız, gözünüzün altına çok fazla gölge düşecek, bu nedenle göz altı eyelinerini atlamak ve üzerlerinde kapatıcı kullanmak daha iyidir. Kirpiklerde için ÖNLEM İLE bir kirpik kıvırıcı kullanın ve daha sonra su geçirmez maskara uygulamak tutmak kaldırdı kirpikleri. Su geçirmez olmayan maskarada yüksek miktarda su vardır ve hepimiz ne olduğunu biliriz – yerçekimi suya batırılan kirpikleri aşağı çeker. Tersini istiyoruz.

İnsanlar görüşlerini açıklasa da, yaklaşmakta olan yazlar ışığında iki makyajımı hafif makyaj konusunda vermek istiyorum.

İpucu 1: Hidrat ve Pul Pul:

Makyaj yapmak cildinizi kurutabilir, profesyonelce görünmesini önleyebilir, bu nedenle makyaj uygulamasına başlamadan önce nemlendirdiğinizden emin olun. Losyonlar cildinizi pürüzsüz ve sağlıklı hale getirebilir.

2. İpucu: Göz farı üzerine hafifçe uygulayın.

Açık maviden koyu koyu renge kadar en güvenli yaklaşım cilt tonunuzu düzenleyen gölgelendirmedir. Tam görünüm için, orta tonunuzu basit bir şekilde üstünüze koyun, bu noktada kırışıklığın üzerinde çapraz koyu gölgeleyin; Bu noktada, iç göz köşelerinizdeki ve kaşınızın altındaki en hafif gölgeyi temizleyin.

3. İpucu: Dudaklarınızı nemlendirin:

Dudaklarınıza maruz kalması ve kuruması için ihtiyacınız olmaz! Dudaklarınızı nemlendirmek için Chastick Classic’i satın alın, lezzetler süper lezzetli! Hassas Dudaklar ayrıca muhteşemdir; lezzetli lezzetleri var ve renkli. Dudak Smackers de harika çalışıyor! Ek bakım ve incelik için parıltınızın altında düzgün bir dudak merhem giymenizi öneriyorum.

4. İpucu: Eşleşen bir ruj takın:

Rujlar bundan daha az belirgin ve metaliktir. Düzenli gölgelemenizi öne çıkarmak için kusursuz veya hafif bir dudak parlatıcısı takın. Aynı şekilde, şeffaf pembeler ve mercanlar için gidin. Asla çarpıcı tonlar giymeyin. Dudak tonunuza en uygun normal ve soyulmuş tonları aramaya çalışın.

5. İpucu: Maskara esastır

Maskara, kirpiklerinize hacim kazandırmaya yardımcı olan bir şeydir. Bukleler giymek için özel bir kıvırıcı kullanın. Maskara gözlerinize uygulayarak daha büyük ve güzel görünmelerini sağlayın. Jitin Rathore göz kamaştırıcı göz makyajının destekçisi olmakla birlikte, her zaman biri kirpiklere doğru yukarı doğru kıvrılan 2 kat maskara uygulamanızı önerir.

6. İpucu: Siyah eyeliner ile doldurun:

Bir eyeliner makyaj kitinde bulunması gereken bir şeydir. Açık gri eyeliner veya siyah eyeliner hafif bir makyaj iltifat için en kolay araç olabilir.

7. İpucu: Günün sonunda hepsini yıkayın:

Bu gerçekten önemli bir ipucudur, bütün gün ne tür bir makyaj takarsanız giyin, Jitin Rathore her zaman müvekkiline gece boyunca makyaj yaptırırken, cildinize makyaj yaparken cildinizde zorlanabileceğini söyler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here